Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 2001 Radomsko

<< < (2/3) > >>

gonzo7:
Demo i Wąski - jak będziecie oglądać to cudo (ze się Wam chce oglądać samochody Cena Czyni Cuda to szacun) zabierzcie jakieś ortalionowe ciuchy na zmianę, bo od placka się pokleicie ;)

Reszta jest adekwatna do ceny, więc nie ma co marudzić.

rrrobson - jeśli wali amortyzator, to musisz być przygotowany na komplecik (i nie chodzi o 2szt amorów), poczytaj, policz czy to ma sens.
Choć jeśli szukasz za 8K to raczej nie sadze byś wymieniał kompletu na nowych częściach, a na pewno nie robili tego poprzedni właściciele.
Jeśli mówisz o bazie do"odbudowy" mam nadzieje, że wiesz ze pakujesz się w studnie bez dna.
Wg. mnie ten samochód na inwestycje się nie nadaje i tak ktoś do niego podchodził przez ostatnie co najmniej 100k km.

MicGin:
Prawy reflektor cofnięty pod maskę, lewy wystaje poza. Maska krzywo leży. Brak oznaczeń na klapie i klapa też krzywa. To tylko pierwsze spojrzenie osoby niedoświadczonej jak mła. Nawet ta cena jest wygórowana.

Demo:
Chce nam sie bo mamy blisko :D ja jestem z Radomska i waski przyjezdza do Radomska dosc czesto takze dla nas to bedzie rzut kamieniem, zabicie czasu oraz na pewno wielka poprawa humoru jednoczesnie bo bedzie sie z czego smiac jak wlasciciel bedzie zachwalal swoj jedyny w swoim rodzaju egzemplarz :D

rrrobson:
A myślicie, że da sie ustrzelić jakąś porządna sztuke (nie mowie o ideale) do 12 tys. ?

Demo:
A nie lepiej dolozyc troche i kupic ladna sztuke ? Przy zakupie Jaguara potrzebna jest anielska cierpliwosc uwierz mi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej