Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)
Xf 416 koni Lpg Prins
jacentyhh:
Witam
Koledzy po wymianie silnika w moim jagu chciał bym jeszcze
sprawdzić instalacje lpg czy wszystko wpirzadku.
Zainstalowany jest system Prins vsi na dwóch reduktorachni lubryfikatorem,
problem z tym że szukałem w poznaniu gazownika, który by ogarniał Prinsa
i niestety poległem. :(
Może znacie jakiegoś pewniaka gazownika?
Dodam ze jest to 4.2 kompresor 416 koni.
Instalacja była już zainstalowana gdy go kupowałem i na oko nie wyglada to na schludna robotę :(
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
wladek:
Pan Domański.Znana firma.
jacentyhh:
Domański niestety nie cieszy się dobrą opinią.
Lata temu wyrobił sobie renomę bo byli przez jakiś czas monopolistami na rynku a teraz na nazwisku się ślizgają :(
HDJAG:
Najlepszą instalacją gazową jest wtrysk benzyny 98, jak fabryka dała. Nie chcę ograniczać niczyjej wolności, ale LPG w Jaguarze 4,2 i to jeszcze supercharged to profanacja. Drobne oszczędności na kosztach paliwa nie są warte utraty jakości jazdy i kłopotów z instalacją LPG. Jak sobie radzisz ze wstydem podczas tankowania. Znajomy, który miał Mercedesa CLS na gazie tankował w nocy, żeby go nikt nie widział.
Nieśmiało podpowiadam: Wyrzuć tę instalację gazową i korzystaj z P98, jak Królowa Anglii kazała, a w nagrodę dowiesz się jakie masz auto.
Driv3rrrr:
Weź czlowieku nie wypisuj takich durnot bo żal tyłek ściska jak sie to czyta. Skoro lubisz płacić państwu 3 zł bo tyle jest podatków w litrze paliwa to gratulacje. Kolega woli płacić 2x taniej i za ten hajs ogarnąć kota porządnie lub pojechac na wakacje.
A klopoty z LPG występują tylko wtedy gdy założy to kowal
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej