Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj 300 z USA... Pomoc .

<< < (2/2)

Witek12345:
Paskomaniacy będą rozczarowani takim wytłumaczeniem, ech.... czasem lepiej niewiedzieć.

Six:
Dobrze myślę, że samochód z ogłoszenia ma europejską klapę bagażnika? Ja mam VDP i klapa ma inne przetłoczenie na mniejsze, amerykańskie tablice, więc polskie pasują tylko te wyższe, dwurzędowe. To jest jakaś reguła, czy wychodziły takie i takie?

Choina:
Dobrze zauważyłeś... klapa powinna być na mniejszą tablicę. To jest klapa europejska.

mikozaczek:
Już auto jest u mnie  :) klapa owszem europejska gdyż była uszkodzona  :-K Auto ogólnie jest  w stanie naprawdę rewelacyjnym nie spodziewałem się wręcz , Pan bardzo uczciwy dostałem certyfikat dealera z Kaliforni  :-yipee, stos faktury z serwisu Jagcar i pełną historię , przebieg jest oryginalny 220 tyś km , lakierniczo jest perfekt , wnętrze uświadomiło mnie tylko ile przebiegu miały poprzednie które oglądałem z połowę mniejszym przebiegiem...prowadzi się podobnie do moich byłych (Amcary) typowa kanapa , jest parę rzeczy do ogarnięcia ,ale to na wieczory w garażu :) Cieszę się ,że zostałem pełnoprawnym członkiem kociej rodziny :)
 
PS którą stroną wkłada się płyty do zmieniarki ? wypalonym do góry czy na dół ? :-wstyd

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :-bry

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej