Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

1980, XJ Mark, 79 000 km:), 28 900 pln, Radom

(1/2) > >>

Tokio:
Witam,
Zwracam się tu głównie do forumowiczów, którzy zajmują się renowacją i to tych, którzy korzystali z takich usług Zakładając, że model ten ma milion przebiegu. Że książka serwisowa jest wypełniona wspaniale, ale jakoś salonom nie udało się wpisać awarii, kolizji i innych wydarzeń. To patrząc na to co mamy na obrazku, ile może w przybliżeniu kosztować doprowadzenie go do stanu absolutnie sprawnego i pewnego, ale nie pedantycznego, a ile może kosztować pełna renowacja do idealnego stanu?

Rozumiem, że nie da się tego powiedzieć, ale chodzi mi o pewien przedział. Chciałbym się zorientować, czy mnie stać na zabawę w robienie klasyka, przy założeniu, że robić go nie będę ja, tylko będę musiał to zlecić komuś, kto się na tym zna.

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-jaguar-xjs-v12-ID6yKxSH.html#xtor=SEC-8













RyanDriver:
Pełna renowacja to w granicach 70k, a za 30-35k kupisz w dużo lepszym stanie niż ten na zdjęciu - tym bardziej wersja amerykańska (beznadziejne zderzaki ;)

Tokio:
Faktycznie zderzak brzydki:)
Dzięki, poszukam czegoś lepiej utrzymanego.

pablo21:
Najbardziej kosztowny w tym modelu będzie silnik. Kowa może objąć znaczną część kwoty, o której wspomniał RyanDriver. Może być tak, że wyjdzie 70 tys., a może być tak że wyjdzie 100 tys. W zależności od tego co byś chciał "usprawnić" w stosunku do oryginału.

Skiciu:
Faktycznie te zderzaki fatalne  :-thumpdown

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej