Autor Wątek: Amortyzatory przednie. Gdzie kupić?  (Przeczytany 1321 razy)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Amortyzatory przednie. Gdzie kupić?
« dnia: Styczeń 24, 2017, 15:09:00 pm »
Witajcie. Mam pytanie bo mam mały problem.  Otóż padł mi przedni amortyzator i nie wiem co robić i gdzie szukać.  Nie było by problemu gdyby nie fakt iż amortyzatory te mają podłącząną jakąś elektrykę a takowych nigdzie nie mogę dostać. 
Ktoś miał podobny problem?  Wiecie gdzie kupić?  Ewentualnie czy jeśli założę zwykle amorki a nie podepnę wtyczki czy będzie świecić się jakiś błąd?

Offline jurlich

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 346
  • S-Type 2001 3.0 V6 Sport - automat
Odp: Amortyzatory przednie. Gdzie kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2017, 15:53:02 pm »
Masz zapewne amortyzatory z systemem ACD czyli adaptive control damping. Aktywne zawieszenie znane też jako CATS. Szukaj w tą stronę. Temat był poruszany na forum. Osobiście nie mam tego systemu (a chciałbym mieć :] ), więc nie wypowiem się co do wymiany. Ktoś pisał, że niekoniecznie musi wywalać błąd, ale niech się wypowiedzą Ci, co zmieniali amortyzatory. Przykładowy link do nowego amortyzatora znaleziony pierwszy z brzegu w google:
http://www.inter-rally.pl/product-pol-22610-Amortyzator-Bilstein-B6-Jaguar-S-Type.html?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info

EDIT:
a tu masz z systemem ACD ze sklepu V12:
http://sklep.v12.com.pl/p/pl/790/amortyzator+przedni+oryginalny+xr812982.html

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 283
  • Kocham to forum
Odp: Amortyzatory przednie. Gdzie kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2017, 16:39:06 pm »
No jest lipa straszna.  W serwisie  powiedzieli 2800 zł netto sztuka.  Dzwoniłem na v12 ale nie mają.  Mają na tym inter rally zamiennik Blinstein za 1450 zł. 
Sam nie wiem co robić czy zakładać zwykle (kupiłem Blinstein niestety zwykle) jeśli nie będzie żadnego błędu czy jednak muszę kupić te droższe.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Amortyzatory przednie. Gdzie kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2017, 20:39:42 pm »
Trzeba by założyć zwykle, a wyprogramowac te co są
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8