Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350 - "rządowy"

<< < (3/5) > >>

niewaskieauto:
Piękna limuzyna super cena przebieg znikomy tylko brać. Nie wiem czemu jeszcze się nie sprzedał bo ogłoszenie widziałem już miesiąc temu. Pewnie dla tego że kupujący zbierają kase na tego.
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-v8-4-2l-wersji-sovereign-long-stan-kolekcjonerski-ID6yGQGW.html
A może dla tego że ten rządowy się sfilcował w bramie, biedaczysko nie zmieścił się i przetarł boki.

tomed:
Jestem ślepy chyba... Proszę mi powiedzieć co tak ze zdjęcia jest nie tak z tym cudem za 100 kawałków? Przecież odpicowany tak że mucha nie siada:)

niewaskieauto:
Eeeee ale nie piszemy o tym za 99 tysięcy. tylko o tym czarnym rządowym. A ten zielony  to taki przerywnik, bo go ktoś chyba dla jaj wystawił za takie pieniądze.  A mucha i tak siada na tym zielonym ma kilka felerów jak za taką kase.

Krzysztof:
 Zielony - przepiękny.
Co do pomrocznosci - ja tez nic nie widzę na zdjęciach, nie znam się.
Choc kiedys na zdjęciach XJR od Ramona wyczailem różnicę w polozeniu osi L/P i na miejscu potwierdziło się. Tu nie widzę nic. Piekny i tani nawet jesli troche bity.

niewaskieauto:
Zielonemu brakuje trzech  elementów wersji Super V 8 które są ściśle związane z tym modelem. Wróćmy do czarnego bo to o nim jest wątek lewa strona cała pofalowana prawa trochę lepsza ster prawdopodobnie świeżo obszywany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej