Autor Wątek: Tarcze na przód do przedlifta - pytanie o wymiary i oznaczenia  (Przeczytany 1388 razy)

Offline jurlich

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 346
  • S-Type 2001 3.0 V6 Sport - automat
Tarcze na przód do przedlifta - pytanie o wymiary i oznaczenia
« dnia: Grudzień 28, 2016, 12:46:10 pm »
Witam, sporo wątków jest o tarczach do poliftów, ale mnie interesują części do przedlifta, stąd moje pytanie: czy tarcza na przód o takich parametrach:

Średnica A [mm]   300
Średnica otworu centrującego C [mm]   71
Wysokość B [mm]   43
Grubość tarczy hamulcowej Th [mm]   30
Minimalna grubość [mm]   28
Ilość otworów F1   5
Moment dokręcenia [Nm]   128

i o takich oznaczeniach: OE   JLM20801, XR858130 będzie się nadawać? Pytam, ponieważ sprzedawca zasiał wątpliwość pytaniem cyt:"Jeśli chodzi o tarcze do Jaguara S-Type, to występowały tam różne wielkości tarcz hamulcowych, czy Pan sprawdzał i potwierdzał ta średnice 300mm w swoim modelu?"  :)


Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Tarcze na przód do przedlifta - pytanie o wymiary i oznaczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2016, 14:05:28 pm »
Tak te parametry są jak najbardziej ok - ja też mam 2001 3.0V6 i mam tarcze 300mm ale najlepiej sprawdzać po VIN i sprzedawca nie powinien mieć problemów. Są różne rozmiary pomiędzy liftami i oczywiście S-Type R ma większe. Nie kupuj ATE bo ja popełniłem ten błąd - firma zeszła na psy i robią tarcze z plasteliny ;).
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline jurlich

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 346
  • S-Type 2001 3.0 V6 Sport - automat
Odp: Tarcze na przód do przedlifta - pytanie o wymiary i oznaczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2016, 21:10:06 pm »
Dziękuję za odpowiedź. Kupię tarcze Rotingera - ma świetne opinie, poza tym sam mam je zamontowane w drugim aucie i nie mogę złego słowa powiedzieć o nich :)