Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Rozklejona przednia szyba.. co robic?:o

(1/2) > >>

Lipa:
Mam error z moja szyba i nie wiem co zrobić, temat wyglada następująco chyba uszczelka nie trzymała i woda zalegała miedzy nią, a szyba i tak sie narobiło z lewej i prawej strony na dole szyby. Pytanie teraz co z tym zrobić, nowa szyba? Zakleić sylikonowem do klejenia szyb i jezdzic? moze ktos z was miał podobny problem?
Link do zdjęć: http://tufotki.pl/rdQ9e

sebek1111:
A cieknie ci cos? Dzieje sie? To chyba przykrywa plastik wiec tego nie widac.

Wydaje mi sie ze nic nie robic z tym. Klejenie szyby jest prawdopodobnie wyzej, i takie naloty chyba wystepuja z kazdym z naszych aut. Nie pamietam dokladnie ale chyba mam tez tam cos podobnego tylko w mniejszej skali.

niewaskieauto:
Dwa rozwiązania wymiana szyby wraz z czyszczeniem słupków z rdzy a nawet lataniem powstałych dziur lub nie ruszać nic i jeździć.

Demo:
Jak masz kabze na zbyciu to zrob raz a dobrze i bedziesz mial spokoj na lata. Jesli nie to mozesz poki co jezdzic ale stan bedzie sie tylko pogarszac i bedziesz mial tylko wiecej do roboty a zrobienie tego i tak Cie nie ominie. Zrob sobie prezent gwiazdkowy :D

Lipa:
Kurde nie lubie robic na odpierd*l i chyba zrobie jak pisze Demo wiec pewnie wjedzie nowa szyba i prezent gwiazdkowy kotu sprawie :p Nie wiecie moze jaki koszt bedzie takiej usługi? Słyszałem ze ta firma nordglass ogarnia takie rzeczy... jak macie jakies doświadczenia w takim temacie to dajcie poradę ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej