Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Ktoś kto ogarnia felgi jest?

<< < (2/2)

Witek12345:
Opony z paskami,szlaczkami kupowałem na dbtires.com. Ogromny wybór,można sobie dobrać pod kolor sierści kota. Europa w tym temacie jest uboższa.

Lipa:
Właśnie temat jest obszerny z tego co widzę, bo jedni mówią ze szprychowe spoko nic sie złego nie dzieje jedni ze jednak są obawy przed utrata koła a drudzy ze to kompletna strata kasy :/ Coezko sie zdecydować tym bardziej ze do gościa mam przejechać cała Polskę... najgorzej jak mi sie nie spodobają i wrócę z niczym :/

Witek12345:
Jeżeli już mają być szprychowe w klasycznym jaguarze (od biedy niech i kanciasta czterdziestka się do nich zalicza),to bez wątpienia nie te w amerykańskim stylu,ale nawiązujące do oryginałów z dawnych lat,czyli takie jak prezentowane na powyższym zdjęciu. Oczywiście jeśli ktoś nosi stringi,trzypaskowy dres,w bagażniku tuba,a rap mu w sercu i uszach gra,to krzykliwa klasyka rodem ze Stanów będą najlepszym wyborem,a najlepiej jeszcze na bogato,w "złocie",bo przecież i takie szprychy są w ofercie.
Dla mnie stary jaguar to nobliwe,stonowane,dyskretnie eleganckie auto,ale przecież nie dla wszystkich takie musi być.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej