Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40-91 30tyś za 39tyś kielce-scyzoryki

<< < (2/13) > >>

chris1796:
Aż obejrzałem zdjęcia mojego, ja przy 110 000 km mam minimalne zagniecenia na skórze.
Oczywiście wystarczy użyć filtr i nie widać, nie mniej jednak bez oglądania na żywo lub obejrzenia dobrych dokładnych zdjęć całego auta to trochę wróżymy.
Ale i tak ze zdjęć wygląda nieźle.

Yoohas, co do kierownicy nie do końca jestem pewny czy jest wyślizgana, czy jest to taki efekt odbicia.

Witek12345:
Może być i tak,że przebieg zatrzymał się w dawniejszych czasach kiedy auto było w rękach poprzedniego właściciela,gdyż jak powszechnie wiadomo, liczniki i linki są to bardzo awaryjne elementy auta, oczywiście dotyczy to głównie egzemplarzy sprowadzanych do PL,ale przecież nie tylko. 
Mogę potwierdzić,że np. w serii 3 jak i starych land roverach faktycznie linka jest licha. Angielskie auta mają opinię specyficznych i tu się to potwierdza,linki są specyficzne.

Yoohas:
Czekam na więcej fotek i na oględziny ;) Bo i tak jest fajoski, bez względu na przebieg.

PS. Co do foteli - szmaciane zawsze wyglądają lepiej niż skóra. Przy obecnej chemii do detailingu/czyszczenia takie wnętrze można zrobić w aucie z nalotem 300kkm.

Szmaciane fotele w moim zwykłym aucie wyglądają właściwie jak nowe. Przebieg jakoś niewiele ponad 200kkm. A komora silnika w moim trupie wygląda niemal identycznie.

gonzo7:
Chyba poprzedni kolekcjoner zabrał radio, zniekształcił schowek i poduszę nad nim oraz maskownice deski z prawej strony.

aha no i w kieszeniach foteli woził cegłówki przez te 40k km

Witek12345:
Materiał na fotelach jest rewelacyjny,wygląda jak worek pokutny mnicha używany wcześniej do magazynowania ziemniaków, żadne Ivory,żadna Insignia nie przebije takiej rzadko spotykanej klasyki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej