Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40-91 30tyś za 39tyś kielce-scyzoryki

<< < (8/13) > >>

Witek12345:
Może ktoś w tym egzemplarzu gumy wymieniał, może klimatyzację serwisował...
Nie oglądałem,więc nie wiem,czy ten egzemplarz jest wart tej kasy,ale daleki jestem od wysyłania z góry sprzedającego XJ40 za 35tyś do psychiatryka-
 uważam,że prawie perfekcyjny XJ40 jest tyle warty.

Yoohas:
Auto jest warte tyle, ile ludziska zapłacą. W mojej opinii nie jest tyle wart, nawet jeśli ma taki przebieg.

Nikt normalny nie wyłoży tyle na białego xj40. W dodatku z klapą tylną od Daimlera.

Bo z taką gotówką można spojrzeć w kierunku przyzwoitych x300, bez problemu znajdzie się też coś u konkurencji - niemal idealne E32, przyzwoite e38 itd. itd.

Ja również nie wysyłam sprzedającego do lekarzy. Ale byłbym gotów wyłożyć 35k za xj40 tylko w sytuacji, gdyby miał jakiś fajny ciemny kolor, jasny środek i był Daimlerem.

chris1796:
a ja nikogo do psychiatryka nie wysyłałem  ;D ;D ;D ;D
słowa złego nie użyłem/
Auto fajne, czy warte tej kasy, niech każdy sobie odpowie sam ;D
Osobiście, to mój mi bardziej się podoba.

Demo:
Prawie 40k to bym wylozyl na Majestica  a nie na zwyklego xj6 w slabej wersji...
- brak radia
- brak "paskuf" a watpie zeby z latami same zeszly :)
- nie wiem czy drewno wokol lewarka jest innej barwy czy takie swiatlo pada
- schowek pasazera - krzywy
- oslona tam gdzie nogi pasazera - krzywa i odstajaca
- obudowa boczna tam gdzie domykaja sie drzwi pasazera, tam gdzie koleczko chromowane - krzywe
- prawa strona podlokietnika odstaje material, ale moze byc to spowodowane zebem czasu
- klapa od Daimlera, no nie za bardzo
- emblemat od Dailmera, przecie to to zwykly xj6
- to co poruszalem ostatnio na privie z Yoohasem - wycieraczka lezy nie po tej stronie co trzeba wiec mozliwe ze przekladka
- i wiele innych pierdol ktore byly wczesniej wymieniane przez kolegow.

Na plus tylko to ze posiada szmaty i jest to manual.

pablo21:
Majestic za 40 tys. z takim przebiegiem, jak ten z ogłoszenia? Podeślij link chętnie kupię w każdej ilości.
Prawda jest taka, że można się doczepić wielu "szczegółów", które mogą świadczyć o jakiś kombinacjach, natomiast ilość XJ40 wystawionych w PL oscyluje w okolicach 10 sztuk. Aktualnie 4 sztuki na otomoto i 6 sztuk na allegro(w tym te, które na otomoto). Nie kupiłbym żadnego. Bardzo ciężko kupić coś sensownego. Niedługo akcyza pójdzie w górę i te samochody albo znikną, bo nikt ich nie będzie ściągał, albo podrożeją do kwot, które nikt nie będzie chciał płacić.. :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej