Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40-91 30tyś za 39tyś kielce-scyzoryki

<< < (7/13) > >>

xjscabrio:
Fajna wersja

maarp:
Taaaak... I ta tylna klapa bagażnika od Daimlera.
Ale ogólnie można go doprowadzić do porządku. Ja lubię te najtańsze wersje. Szkoda że chris  mi taką spod nosa wykupił.

jagmaniac:
37,9k??? chyba mamy kandydata na pacjenta...

Witek12345:
Nie mam wątpliwości, że jeżeli ktoś kocha kanciastego XJ40 i pragnie egzemplarza bliskiego doskonałości, to 35 tyś (marne 8tyś euro w kraju z którego został sprowadzony,czyli niewiele) jest sensowną ceną.
Można kupić xj40 i za 10tyś, za parę chwil pójdzie na złom, bo totalny remont wszystkiego będzie nieopłacalny, a ten za 35tyś być może będzie jeździł jeszcze długo i cieszył oko właściciela.
A jeżeli ktoś sądzi, że kupi za 10tyś,dołoży parę groszy do remontu i będzie miał takiego jak ten za 35tyś,to krzyżyk na drogę,niech próbuje,nie on pierwszy,nie ostatni.

chris1796:
Witek,
dobrze prawisz, choć nie do końca się z Tobą zgodzę. To że auto ma przebieg prawie jak auto roczne to bezdyskusyjnie baaaardzo duży plus. Niestety przez te 26 lat elementy gumowe mogły już sparcieć i potrzebna będzie ich wymiana a co za tym idzie inwestycja, od zawieszenia poczynając przez sinik i skrzynię biegów (może mniej bo manual), magiel aż po szczelność klimy.
Oczywiście to jest eksploatacja i wcale nie pomniejsza wartości samego auta (nie mylić z ceną). Piszę tylko informacyjnie, żeby ktoś  niedoświadczony się nie zawiódł, że przebieg żaden a coś trzeba wymienić  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej