Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ40 1992r. Lipsko 12.500zł

<< < (2/5) > >>

trusi19:
Jeżeli szukasz czegoś fajnego do kolekcji i potrafisz sam coś pogrzebać przy aucie to mam fajny egzemplarz z potencjałem, dobra baza do renowacji a chodzi o xj40 z motorem 6 litrów czyli Xj81 w cenie 10tys. Jak będziesz zainteresowany to wyślę Ci fotki i szczegóły.  Auto nigdzie nie jest wystawione. Auto służyło mi jako bank części na gwałt ale starałem się z powrotem uzupełniać pobrane części.  Na tę chwilę nie oddałem 2 czujników  (położenia wału i temperatury )

gonzo7:
Stan adekwatny do ceny z małym minusem za naprawdę mocno obciorany środek.
Lakier wygląda na dość świeży, ale ciężko powiedzieć skuteczność jego nakładania na fotkach z myjni.
Jeśli wybierał byś się na oględziny zerknij i zbadaj jego świeżość by wyeliminować prawdopodobieństwo zakwitnięcia na wiosnę spore.

Yoohas:
Ale przecież tu się nic nie zgadza - tak jak napisał Demo.

Grill, listwa na klapie i kierownica od Daimlera a fotele od Jaguara.

Przednie błotniki MY94.

Skoro to Daimler (wątpię) to gdzie listwy chromowane dookoła nadwozia?

Nie widzę dobrze na zdjęciach ale deska rozdzielcza wygląda na tę z x300.

Demo:
Tak sadzilem ze zapomnialem czegos dopisac - wlasnie o tych fotelach nie Daimlerowskich.
Z ta deska rozdzielcza nie chcialem ryzykowac by nie wprowadzac w blad ze wlasnie wyglada jak ta z x300 ale Yoohas mi to potwierdzil. Gdyby nie te chromowane ramki wokol szyb to stwierdzilbym ze to zwykly xj6 z dodatkami z Daimlera.
Zreszta po co sobie utrudniac - skladak i tyle.

gonzo7:
jak to się nie zgadza?
12500zł - 6000zł (świeże lakierowanie) = 8500zł za resztę
więc mając 8,5K szyjesz ile się da by poskładac do kupy, bo z częściami do dailmer wiadomo jak jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej