Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xj 4.0 1998r.

(1/2) > >>

Siuda27:
Witam!
Co o nim sądzicie?Jaguar 4.0 1998r. 198tyś przebiegu Poznań za 10tysięcy
Nie szukam mega ideału, ten wydaje się być w dobrym stanie tylko że nie ma paska był cały malowany czy wychodziły bez paska też?
https://www.olx.pl/oferta/jaguar-xj-4-0-284km-bardzo-dobrze-utrzymany-zadbany-zamiana-CID5-IDgCaGT.html#8a796bacb2


niewaskieauto:
Za 5 tyś tak za 10 już sie nie opłaca tym bardziej że to 4.0 z wadliwymi napinaczami łańcucha. Jak klapa tak wstała to tylny pas i podłoga w bagażniku są pogiete.

matexj8 x308 4.0:
o nikasilach to juz legendy...jednym działa wszystko ok u innych cos sie dzieje, prawda taka, że nie ma tez co porównać 4.0 do słabszych silników bo to jest przepaść, moim zdaniem 4 l to jest to co potrzeba, a jak komuś plastik nie pasuje to można go wymienic o czym juz nie raz na tym forum bylo pisane, ale tak jak poprzednik pisał, warto sie przyjrzec tyłowi, podłużnicy i podłodze, bo ta klapa w dziwnym miejscu troszke sie wygięła, poza tym z tyłu jest  zmieniarka nawigacja warto tez i to przejrzec, czy wszystko jest ok. Jeśli jest to sovereign to ja pasek mam w swoim, w sportach nie było i chyba w executive też nie było, poza tym jesli ktos go przemalował sobie, bo miał jakąś przygodę,, a jest to dobrze zrobione to co w tym złego, że paska nie będzie?

Witek12345:
Widzę,że wielbicieli pasków przybywa.... Naprawdę w jaguarze za 10tyś brak paska to akurat najmniejszy problem.

Siuda27:
Mi bez różnicy czy będzie pasek czy nie tak orientacyjnie sie pytam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej