Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj40, 1993 czarny

<< < (2/4) > >>

jagmaniac:
jasne ze nie, ale wole miec swiadomosc wszystkich odstepstw od oryginalu...

a tak przy okazji, na fotce tylnej kanapy, co to za prostokaty na tylnych slupkach???

trusi19:
Spryskiwacze były też w opcji okrągłych świateł.  Te prostokąty na słupkach tylnych to lampki wyciągane
I chyba się świeci błąd skrzyni o ile się nie mylę. Tak mówi książka serwisowa ale powodować to może coś zupełnie innego.  Mi kiedyś wyskoczył błąd skrzyni i wpadł w tryb serwisowy ale powodem było coś innego co usunąłem i było ok ale już nie pamiętam co to bylo

jagmaniac:
trusi czy odlaczenie aku wyczysci ten error skrzyni? bo bym zrobil badanie czy po resecie wroci...
rozumiem ze mowisz o tej dziwnej kontrolce w lewym gornym rogu deski...

Yoohas:
Wnętrze poliftowe a listwa na słupku C chromowana.

Brak pasków, cały lakierowany. Warto obejrzeć dokładnie. Ale zdjęcia mokrego auta zawsze budzą podejrzenia.

Dolne listwy na drzwiach to oryginał. Rzadko dobierany ale była taka opcja.

Jaguar mógł wyjść z telewizorami i okrągłymi lampami. Chociaż generalna zasada była taka, że XJ6 to okrągłe lampy, Sovereign - telewizory.

Trąbki na kierownicy były tylko malowane.

W mojej opinii auto po przekładce wnętrza lub kolorowaniu skór.

jagmaniac:
no wlasnie, tez pamietam ze ktos mowil ze od 93roku listewka na slupku C jest w kol nadwozia, no chyba ze tu jest ten magiczny nr vin, ze do jakiegos numeru byl chrom ,a po jakims numerze byly juz malowane w kolorze

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej