Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X300, 1996 rok, 3.2

(1/3) > >>

Micha³Zet:
Chciałbym zapytać o auto z poniższego ogłoszenia.
Jaguar X300
3.2
1996 rok


Marzy mi się X300 w pięknym stanie, którego warto trzymać latami.
Te auta mają już po dwadzieścia lat i wiecie jak wygląda często ich stan.
Jak myślicie, czy opis auta, jego stanu i przebiegu są autentyczne?
Być może ktoś z Was zna ten egzemplarz?

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-ostatni-taki-jaguar-kolekcjonerski-od-fana-marki-ID6yCAnl.html

gonzo7:
Jest kilka punktów do przyczepienia się - ale po zadymie w tym dziale strach pisać.
Ogólnie wygląda ładnie. W tych pieniądzach radził bym wyjazd samochodem do serwisu zajmującego się Jagami.

Jedrzej:
Jak to strach pytać??? Zaraz się przyjrzę! Tylko niech naparzę kwasu z pixeli wywróżę co to za auto.

Jest godny, ładny, tylko że cena trochę łamie kolana, i dlaczego zdjęcia całości nie są z bliska, skoro środka są tak zajefajne?. Samochód robi wrażenie dobre. Zdjęcia troszkę stare, teraz pogoda inna więc można zweryfikować jakość lakieru na miejscu, tam się okaże jaka waluta powinna być w tych pieniądzach.

Yoohas:
Z zewnątrz zacnie.

Środkowy tunel słabo leży, a raczej wygląda mi to na krzywą ramkę nawiewów środkowych.

Nie wiem czy to efekt poprawiania zdjęć czy skóry były lakierowane?

G@briel:
Przynajmniej na zdjęciach egzemplarz wygląda bardzo ładnie, w obecnych realiach rynkowych za tą cenę można oczekiwać stanu idealnego. Warto zwrócić uwagę że czujniki cofania nie są fabryczne tylko dokładane (nie występowały fabrycznie w x300).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej