Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

zatarty silnik diesel

<< < (6/7) > >>

Empario29@yahoo.co.uk:
Witam. Dzisiaj miałem taką samą  sytuację ż tym "Restricted performance " zalozylem nowe ogumienie wiec chcialem je przetestowac przy 200 km wyskoczył mi ten komunikat,silnik stracił moc a do domu jeszcze 60 mil😂😂po przeczytaniu waszych komentarzy na ten temat,bałem się zgasić silnik 😂😂😂po 1h czytania i myślenia zgasilem,poczekalem i jak nowy 🤣🤣miał ktoś coś takiego? Umówiłem się na wizytę w service więc dam znać co u mnie było. Na angielskim forum piszą że to albo wrtyski do czyszczenia albo air box a jak jest ch... wie🤔🤔

rmazurek:
Obstawiam ze wywali błąd o zbyt niskim ciśnieniu paliwa na wtryskach :) raczej wina filtra paliwa bądź słabego paliwa.

Empario29@yahoo.co.uk:
witam Mazurek ;)
juz kiedys rozmawialismy jak mielismy xf-y pomogles mi z sat-nav ;) fajnie cie znowu slyszec ;) a co to tego komunikatu to jade do service Jaguar w Norwich i zobaczymy co mi te gigusie powiedza ;) pozdro

Empario29@yahoo.co.uk:

--- Cytat: rmazurek w Czerwiec 26, 2017, 19:31:55 pm ---Obstawiam ze wywali błąd o zbyt niskim ciśnieniu paliwa na wtryskach :) raczej wina filtra paliwa bądź słabego paliwa.

--- Koniec cytatu ---

Odebrałem dzisiaj auto z serwisu i diagnoza była tylko jedna pęknięty wąż od turbiny dlatego włączyło tryb awaryjny koszt wymiany W autoryzowanym service £78.69 i po krzyku  :-V wracając z service 150 mil na liczniku i bajka teraz można zap....  :-clap :-clap :-A pozdrawiam

Robertleniwiec48:
https://www.ebay.co.uk/itm/122349844122  Cały zestaw . Szukaj tez tego na Allegro  moze jest taniej :-tylko

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej