Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ X300 Sport 4.0 1997r. Warszawa

<< < (9/11) > >>

chris1796:
Witam,
Śledzę to forum od kilki lat. Ale muszę przyznać, że niekiedy jak ktoś zapyta o auto to głownie odpowiedzi są na zasadzie negatywnych opinii. Ze zdjęć. O ile w przypadku rzeczywiście koślawych aut ma to uzasadnienie i powinno wpływać na opinię, to w wielu wypadkach skreśla się auta które potencjalnie mogą być fajne. Nie oszukujemy się, zazwyczaj jakość zdjęć nie pozwala na dokładną analizę auta. Mało tego, nie zawsze różnice w szczelinach jednoznacznie skreślają auto.
A tutaj na forum coraz częściej można przeczytać: paski inne - bity, malowany; wnętrze odnowione lakierowane - pewni bity ze skręconym przebiegiem, szczeliny rożne w 25 letnim aucie - nie warto ktoś nie wysilił się żeby poskładać auto, itd.
Generalnie: Wasza wiedza jest ogromna i bardzo wartościowa, ale gdybym na niej tylko bazował nigdy pewnie Jaguara bym nie kupił.
Podsumowując, za bardzo i niepotrzebnie nieraz zniechęcacie potencjalnych użytkowników. Nie każdy szuka auta z salonu.

A poza tym, cena to nie wszystko

A po tym wątku przestałem pytać na forum ( i tak kolejne auto poszło mi kolo nosa...)
http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,32568.0.html
pozdrawiam

Yoohas:
No dobrze. Paski mamy wyjaśnione, kierownicę też.

A co z masakrycznymi różnicami w szczelinach między boczkami a deską rozdzielczą?

G@briel:
A co z nimi ma byc? Oczekujesz ze wlasciciel auta powinien sie tutaj tlumaczyc z kazdego mankamentu auta?

Czasami trudno  jest w 20 letnim x300 ideanie spasowac wszystkie elementy tapicerki po demontazu, a powodow do demontazu jest nieskonczona ilosc. Male sa szanse zeby przez cale zycie samochodu nie nastapilo to chociaz raz.

Jedrzej:
Znalezione na allegro. itd traci sens.

 MODSI wywalcie to w końcu, co to w ogóle ma znaczyć, żeby się tu użerać z jakimiś handlarzami. Będą tu jakieś bzdury udowadniać, za stary i za sprytny jestem na takie pierdoły. Cały wątek do kosza, tak jak zaczynałem tu karierę, teraz syf jak na forum deskorolek się zrobił.

Yoohas:

--- Cytat: G@briel w Październik 28, 2016, 23:34:18 pm ---A co z nimi ma byc? Oczekujesz ze wlasciciel auta powinien sie tutaj tlumaczyc z kazdego mankamentu auta?

Czasami trudno  jest w 20 letnim x300 ideanie spasowac wszystkie elementy tapicerki po demontazu, a powodow do demontazu jest nieskonczona ilosc. Male sa szanse zeby przez cale zycie samochodu nie nastapilo to chociaz raz.

--- Koniec cytatu ---

Ja niczego nie oczekuję bo nie za bardzo obchodzi mnie to, co to za auto i co sobie ludziska na tym forum o mnie myślą. A już na pewno nie chcę żadnych tłumaczeń, ino informacji. Tłumaczy się winny. Czysta ciekawość po prostu.

Ale jeśli się zdejmuje boczek i później zakłada z powrotem na kołeczki to on leży w tym samym miejscu. I tak ze sto razy można. Albo tysiąc.

A jak się deskę rozdzielczą rozbiera to się późnej zakłada na te same mocowania i leży tak samo. I tak tysiąc razy.

Nie zdarzyło mi się, żeby w moich o wiele starszych autach tak krzywo leżała tapicerka. Bez powodu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej