Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ X300 Sport 4.0 1997r. Warszawa

<< < (5/11) > >>

niewaskieauto:

--- Cytat: niewaskieauto w Październik 26, 2016, 01:18:40 am ---Wnętrze nie jest poskładane z  pięciu hahaha. no tak z pięciu nie tylko z trzech.
Felga może i replika Ardena ale czy tu pasuje ale o gustach sie nie rozmawia.
Pewnie jak bym szukał takiego XJ to bym pojechał go zobaczyć bo niby ładny ale ma wiele zagadek.

--- Koniec cytatu ---
Popatrz kolego zacytowałem sam siebie, wiem że to auto ma swoje lata i lakierowanie auta o niczym nie świadczy.  I co,  gówno czytasz tylko zamęt siejesz.

G@briel:
Dobry pomysł Niewaskieauto, zaraz z kolegą tankujemy auto, wsiadamy, i pędzimy czym prędzej 400 kilometrów w dwie strony żeby udowodnić niewiadomo co gościowi który się napina na internetowym forum!

A tak serio to jeszcze bóg nas nie opuścił :D

niewaskieauto:
Gdybym sie napinał to pewnie znowu został byś baranem, i tymi słowami  zakończę  swoje napinki. Pamiętajcie o czytaniu ze zrozumieniem.
Aaaa z checią zobaczył bym ten rarytas jeden z 2650 szt nie poskładany z 10

bi3l4k:

--- Cytat: niewaskieauto w Październik 28, 2016, 01:55:04 am ---Gdybym sie napinał to pewnie znowu został byś baranem, i tymi słowami  zakończę  swoje napinki. Pamiętajcie o czytaniu ze zrozumieniem.
Aaaa z checią zobaczył bym ten rarytas jeden z 2650 szt nie poskładany z 10

--- Koniec cytatu ---

No, w tym stadzie baranów Alfą jesteś zdecydowanie Ty :)

G@briel:
Niewaskieauto, próbujesz mi ubliżyć, czy co? Nie bardzo wiem co chcesz powiedzieć.

Choina, nie napisałeś dlaczego uważasz sprzedawcę za nieuczciwą osobę, możesz nas proszę oświecić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej