Autor Wątek: woda na dywaniku kierowcy  (Przeczytany 3578 razy)

pablo

  • Gość
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2016, 17:49:29 pm »
zrobie test z gazetą i zobaczymy co wyjdzie ... a jak sprawdzic uszczelke w drzwiach ? ja lałem na myjce pod ciśnieniem nic nie bylo widać ....

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 01, 2016, 22:09:50 pm »
jak masz w podszybiu wyłamany ten rant, to na 90% jest to przyczyna tego przecieku
U mnie też jest tak przy dużych opadach i od razu czasem nawet się nie pojawia tylko jak juz się nazbiera wystarczająco w obudowie dmuchawy i dopiero stamtąd leci.
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

pablo

  • Gość
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 19, 2016, 19:45:16 pm »
niby tam uszleniłem taką uszczelką z taśma 3d ale to nie za wiele chyba daję ...
u mnie jest tak jakby puszczało po słubku, nie kapie np po pedałach bezpośrednio....
szukałem tego podszybia ale wszyscy mają połamane mniej lub bardziej ...

Offline Hroma

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 21, 2016, 10:47:41 am »
Witam
Miałem taki sam problem, ale od strony pasażera. W serwisie szukali 2 dni i w końcu znaleźli. Po odkręceniu prawego nadkola okazało się, że była przesunięta zaślepka technologiczna w karoseri nadkola. Odsłonił się otwór przez który w trakcie jazdy w deszczu dostawała się woda. Po uszczelnieu otworu jest spokój. Myślę, że taki sam otwór technologiczny jest po lwewj stronie. W załączeniu zdjęcie. Pozdrawiam

pablo

  • Gość
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 22, 2016, 14:37:58 pm »
nawet nie wiedziałem że tam są takie otwory .... trzeba zdemontować koniecznie nadkole tak ?

Offline Hroma

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 23, 2016, 10:30:01 am »
Innej możliwości nie ma, aby wykluczyć tą drogę dostawania się wody do kabiny.  :- pojecia

pablo

  • Gość
Odp: woda na dywaniku kierowcy
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2016, 17:14:18 pm »
myśle że u mnie jednak nie przy nadkolach, ponieważ woda leci jak auto stoi .... auto stało padało przez tydzień i mokro... chyba to jednak będzie podszybie