Autor Wątek: tempomat  (Przeczytany 1179 razy)

krpwd

  • Gość
tempomat
« dnia: Listopad 10, 2016, 20:50:36 pm »
Witam wszystkich forumowiczów. Obserwuję to forum od kilku lat i jeszcze nie zabierałem głosu bo nie miałem potrzeby. Ale niestety muszę. Mam problem z XJ X 358 z 2008r. Auto przyjechało z USA i miało wyciek ze skrzyni biegów. Wycieki zlikwidowałem ale nadal na wyświetlaczu pojawiają się applly foot and parkbrake, cruss control is unevable, check tair presure, brak hamulca ręcznego oraz sygnał dźwiękowy. Proszę pomóżcie mi zdiagnozować tą usterkę zanim mnie mechanicy oskubią. Może miał ktoś z Was podobny problem. Za wszelkie uwagi będę wdzięczny.     Wojtek

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.460
Odp: tempomat
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2016, 22:32:06 pm »
Wciśnij hamulec, pociagnij przycisk ręcznego i następnie go wciśnij. Komunikat apply foot brake zniknie.

Drugi komunikat warto podłączyć kompa bo zapewne nie działa od czegoś innego.
 Ostatni nie ma być przypadkiem check Air pressure? Jeśli tak to zapytam - auto nie opada?
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

krpwd

  • Gość
Odp: tempomat
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2016, 08:15:16 am »
Dzięki za wskazówki . Nie zauważyłem żeby auto opadało i stoi równo. Jak przyjechało to w tylnym prawym kole było mniejsze ciśnienie ale dopompowałem i trzyma. Auto ma lekko uszkodzony prawy tylny błotnik i na pewno coś się tutaj działo. Muszę znaleźć jakiegoś dobrego mechanika w Krakowie i podłączyć go do kompa. Może któryś z forumowiczów mógłby polecić kogoś w Krakowie?? Pozdrawiam