Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[xj81] jaguar 1993

<< < (8/10) > >>

JagFisch:

--- Cytat: jagmaniac w Listopad 20, 2016, 19:50:27 pm ---tak wiem ze to staruszek jest i nie mam zludzen , dziwi mnie tylko ze niektorzy maja wrecz czelnosc  zadac za auta nadajace sie na zlom po kilka tys pln, wtedy ktos kto posiada w stanie dst patrzy na to i stwierdza "to ja poprosze 14" za cos co wymaga wkladu kolejnych 15 by jezdzilo i wstydu nie bylo. chore


--- Koniec cytatu ---
jak ktoś wg Ciebie woła cenę za wysoką za dany złom, to omiń ogłoszenie idź dalej. Ja kupiłem auto za 6 tyś i włożyłem już jakieś 14 i w ogóle nie żałuję... a została do odratowania jeszcze blacharka... Jak to mówią, każda potwora znajdzie swego amatora..., a skoro już tak Cię męczy drogie ogłoszenie, to znaczy, że w danym aucie musi coś być ;)
Odnośnie czarnego raczej bym się odsunął od niego... Bez urazy da sprzedającego oczywiście... Przebieg? Miałem taki sam przy zakupie, ale jako rozsądny facet i doświadczona osoba w handlu autami, doliczyłem mu wg mojego uznania jakieś 400.000 i w ogóle mnie to nie przeraża :) Dziś mogę mu zrobić zero naliczniku i będzie się zgadzać... Druga sprawa złoty znaczek... Nie jest oryginalnie od tego auta...

Yoohas:

--- Cytat: JagFisch w Listopad 22, 2016, 22:42:51 pm ---S-klasa fakt inna liga samochodów - NIŻSZA :P

--- Koniec cytatu ---

No, zawsze to raźniej sobie tak tłumaczyć ;)

trusi19:
Jagfisch o który złoty znaczek Ci chodzi ?

Jaguar XJ6:
Jagfish-owi chodziło pewnie o ten na grillu , właściwie to sam jestem ciekawe, czy złoty znaczek miały tylko wersje Gold , czy XJ81 też.

trusi19:
To mu podpowiem- jezeli chodzi o znaczek na masce to nie jest on z maseratti (chyba że sie mylę). Proponuje Ci Jagfisch wygogluj sobie grafiki z xj81 to sie dowiesz jaki jest znaczek i nastepnym razem nie bedziesz sie musial wstydzic wypisywanych przez siebie głupot. To czytaja ludzie ktorzy chcą się czegoś dowiedzieć a ty wprowadzasz ich w błąd. Nastepnym razem jezeli nie jesteś pewny swoich racji użyj zwrotu "wydaje mi się" to będzie otwarta furtka do dyskusji

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej