Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[xj81] jaguar 1993

<< < (6/10) > >>

trusi19:
Taka była pierwotnie. Ostatnio był wystawiony za 20 bo potrzebowałem pilnie kasę o czym poinformował em w ogłoszeniu ( ta cena miała być aktualna tylko do końca poprzedniej edycji ogloszenia) a że już rozwiązałem swój problem $ i nowa edycja ogłoszenia poszła to i cena wróciła do wyjściowej.  Tak poza tematem mojego ogłoszenia to myślę że auta klasyczne pójdą w górę ze względu na ta chorą akcyzę ale za kilka lat zmieni się władza i będzie zamiatać po swojemu to i może zmieni się akcyza na bardziej przystępna ( tak myślę że przystępną a nie w drugą stronę bo ta "styczniowa" to już przegięcie).  Tak czy siak jeszcze w tym miesiącu lecę do urzędu opłacić wszystkie moje skarby ;)

fttsniper:
Co do przebiegów kotów to nikogo nie bronię ale w moim przypadku też jest własna firma, 50-70 tys km rocznie mniejszym autem na zajechanie w leasingu i udaje mi się zrobić kotem 4-5 tys rocznie, tak samo było wcześniej w przypadku aut dla przyjemności. Kilka dalszych wyjazdów w sezonie letnim, kilkanaście mniejszych odcinków i zimą nic - takie są realia :)

Jedrzej:
Po cholerę wam te trupy jak tylko stoją?

p123:
Do reanimowania - tak jak mój :)
P.

jagmaniac:
bo to sa trupy do ogladania, sledze net i pl i de i it i wszedzie to samo, strucle albo ceny z kosmosu, widac ze wlasciciele chca sprzedawac swoje auta a nie sprzedac :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej