Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[xj81] jaguar 1993

<< < (5/10) > >>

Niunia:

--- Cytat: jurlich w Październik 16, 2016, 16:54:25 pm ---Osobiście zastanawia mnie jedna rzecz: wpis w książce świadczy o tym, że w 2003 r. ten samochód miał nabite 118 tyś. km. Później wpisy się kończą, przez kolejne dwanaście lat cisza, po czym zostaje sprowadzony do Polski i na rok 2016 ma przejechane 134 tyś. 26 tyś. km w ciągu trzynastu lat?...Czemu nie, ale z drugiej strony świadczyło by to o tym, że albo ktoś w Niemczech woził się nim tylko od niedzieli (w co jakoś nie chce mi się zbytnio wierzyć), albo faktycznie ktoś robił nim tylko średnio ok 170 kilometrów miesięcznie. Jak dla mnie trochę to naciągane, ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat :)  :-tylko

--- Koniec cytatu ---

Pala z matmy - Kolego.
134 tys. - 118 tys. to 16 tys. a nie 26 tys.

Wiec srednia miesieczna to tylko w zaokragleniu 103 kms.        Bardzo to dziwne...

Jedrzej:
No proszę, Niuna czujnie i surowo tym razem.

jurlich:
Niunia, faktycznie tylko 16 tyś. :D Biję się w pierś :) Co nie zmienia faktu, że jest to bardzo dziwny przebieg :)

chris1796:
i bardzo dobrze. Ja osobiście dojrzewam,po zlocie 40-tek nabrałem szacunku do mojego auta.
Nie ukrywam, że większość wpisów pochlebnych jest niepotrzebna. Tak jak moj kolega ze zlotu Paweł (optro) d XJ40 żekł - next step 81  :-tylko :-za
Ale jestem troszkę pipa i nie chcę wkurwić żony.
Trusi, nie sprzedawaj, na wiosnę podjadę pogadamy. albo i nie :)
śmieszy mnie fakt jak ktoś pisze ile takie auto powinno km pokonać. Bardzo mnie śmieszy, tacy znawcy z gazety np. "motor" albo "auto świat" albo nie wiem co tam w kioskach.
Nikt nie napisał oprócz właściciela co i jak. I przebieg - lipa jak cholera. Aż mi na prawdę głupio.
Zwłaszcza, że sprawdziłem mój roczny dla mojego kotka 1617 km, mało tego kabrioletami nigdy nie przekroczyłem 2000 km ( a wszystkim opowiadałem o 3000 km).
Policzyłem km dla samochodu żony (mieszkamy na wsi, najeździ się babka) = 10670 km rocznie.
Tak na prawdę cieszy mnie to, że często porównujecie przebiegi do np passata z niemiec.

Trusi, nie sprzedawaj takiego auta chłopcom, poczekaj na mnie  :-tylko, ale poważnie, kiedyś chciałbym..

pozdrawiam

jagmaniac:
trusi, podniosles cene na auto? akcyza-syndrome???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej