Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350, 2005 r. przebieg 223kkm, 31900 zł, Białystok - proszę o opinie

(1/3) > >>

Naxus:
Na wstępie powiem, że zakładam ten temat drugi raz, bo poprzedni został usunięty ( nie wiem z jakiej przyczyny, bo był opis o jakim aucie mowa a także był link). Jak kolejny raz coś źle robię z zakładaniem, to proszę o informację co.

A teraz do rzeczy. Ogólnie szukałem starszego kota, X300 lub X308, najchętniej czarnego Daimlera. Przeglądam jednak całą ofertę XJtów na internecie. Wpadł mi w oko ten oto model, gdyż na moje niewprawione oko wygląda bardzo przyjemnie, cena jest niska a dodając do tego nowszy model to nawet biały kolor mi nie przeszkadza. Chętnie pojechałbym oglądnąć a najchętniej kupić, ale wiem jak jest z rynkiem używanych Jaguarów w Polsce, a Białystok jest spory kawałek od Wrocławia.

Reasumując, zwracam się do Was z pytaniem i prośbą o ocenę tego auta. Czy jest godne uwagi, czy możecie mi coś więcej o nim powiedzieć, lub czy ktokolwiek zna je i widział na żywo.

Poniżej link do ogłoszenia i zdjęcie samochodu:

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-x350-long-zadbany-piekne-kola-navi-prywatnie-2006-r-pilne-ID6yBA3x.html

gonzo7:
USA + Ramon ;D

Zapek:
Też mi się podoba , ale widać że był robiony , tak na pierwszy rzut oka , to szczeliny maska-błotnik są nie równe, szczelina między błotnikiem prawy tył a zderzakiem jakoś dziwnie sie rozjeżdża.

PS
jeżeli chodzi o ten usunięty post , to tez tego nie rozumiem i poruszyłem ten temat w dziale ''sugestie''
prawdopodobnie chodzi o to że trzeba robić skrin ogłoszenia

Yoohas:
A z tyłu to już w ogóle nic się nie zgadza dookoła lamp.

I co się stało podsufitce? Powódź?

Zatoichi:
Zapytałem wujka google o telefon podany w ogłoszeniu, a on mi na to "AUTO ZŁOM - MIRPOL Białystok"
Ale o so chozi? ??????

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej