Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj40 1993

<< < (5/6) > >>

msiwow:

--- Cytat: jagmaniac w Październik 12, 2016, 20:49:12 pm ---Omijaja XJ...????


--- Koniec cytatu ---

X300 i sIII to też xj. Chodzi o to, że te modele mają niby ten charakterystyczny wygląd Jaguara...

Ktoś Ci radził żebyś poszukal za granicą. Może to jest myśl skoro szukasz bogatej opcji i w idealnym stanie. Tylko kwestia gotówki.

EDIT, na giełdzie klasyków jest XJ40 od dłuższego czasu. Daj go tu na forum może ktoś ci o nim coś powie.

jagmaniac:
w idealnym stanie nie szukam, tzn chcialbym ale wiem ze to raczej niemozliwe...
a full opcje, tak, dokladnie musi byc full...

tez przegladam zagraniczne portale... musi byc dobry stosunek jakosci do ceny, a z tym roznie...

Demo:
W dobrym stanie i od pierwszego wlasciciela to mozna liczyc od 25tysi. Byly kiedys dwa takie na PL rynku, jeden byl Daimler ktory poszedl w tydzien po jego wystawieniu (na szczescie zdazylem sciagnac jego fotki bo byl naprawde piekny) oraz xj40 z programu
"Zakup kontrolowany" ktory byl dlugo wystawiany co jakis czas i na ta chwile zniknal z oferty ale sadze ze nie zostal sprzedany.
W sumie  to jeszcze jednego czyli trzeciego mozna zaliczyc do tego grona, byl on wystawiony kiedys na forum (przytarty caly bok, zderzak i grill) poszedl tez jakos w kilka dni i sadze ze gdyby go ktos wystawial to tak za minimum 25 tysi moglby go oddac, chociaz jestem zdania ze moglby spokojnie zazadac ciut wyzsza cene.
Co do tego czemu ludzie kupuja III serie lub x300/308 ? Prosta sprawa - seria III wyglada majestatycznie, stary dobry jag klasa sama w sobie, chociaz z jego jakoscia juz troche gorzej. Co do x300/308 - klasyczna piekna linia i ten ostatni wyglad prawdziwego kota, chociaz osobiscie mnie ta linia nie do konca przekonywuje bo nie podobaja mi sie ich "tylki" choc z przodu ujdzie jeszcze... prosto mowiac wole kanciaki.

jagmaniac:
swoja droga tez chcialem s3, ale przestraszylem sie problemow z czesciami i udziwnien typu demontaz calego tylu by wymienic klocki... ile jeszcze wynalazkow to auto ma to juz nie chce wiedziec..

Demo:
Wpisz w google "Gielda Klasykow" i wszystko bedziesz mial jak na tacy. Osobiscie decydujac sie na jakiekolwiek auto kieruje sie sercem (oczywiscie przy ogledzinach kierujemy sie rozumem) stad zawsze wybieram duze, dlugie i mocno niepraktyczne auta.
Seria III mnie osobiscie z zewnatrz sie podoba ale ten srodek juz nie za bardzo. Wszystko wedlug gustu i upodobania.
A co do kosztow utrzymania i dostepnosci to wcale nie jest tak strasznie jak go maluja. Ze starymi autami juz tak jest ze z dostepnoscia czesci eksploatacyjnych nie jest tak zle ale zawsze gorzej z cala galanteria wewnatrz i na zewnatrz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej