Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

daimler 4.0, 1993

<< < (2/2)

msiwow:
Ten samochód sprzedaje się rok (!) albo lepiej. Gdyby rok temu tyle kosztował to jeśli się trzyma kupy to prawdopodobnie bym go kupił wtedy.

KRISS:

--- Cytat: jagmaniac w Październik 03, 2016, 08:36:23 am ---Yoohas, podzielam...

- przy zakresie napraw ktore wymienil, to 6k jest juz przesada, a mowi ze tyle wydal za prog, blotnik i dziure w bagazniku
- wydaje mi sie, choc moze oczywiscie byc to krzywdzace dla posiadacza, ze zachorowal na daimlera, przeplacil w niemczech, potem skroil go blacharz a teraz wdac ile jeszcze trzeba zainwestowac
- nie ma informacji o tym ze robil naprawy mechaniczne, a na 100% takie beda, jesli nie teraz to za 1000km
- dla osob ktore takie auto chca uzywac na codzien, istotne jest LPG mysle, wiec moga szukac juz z instalka (4-5k PLN)
- jesli kwote zachowal na umowie z niemcem, to oplaty wybija koszt auta na 20k PLN sumarycznie
- i powyzsze powoduje ze auto ciagle jest w ofercie :/

- jesli sie zdecyduje i pojade go obejrzec, to dam relacje

- pytanie czy jest tu ktos z warszawy, kto by mogl dla dobra ogolnoforumowego go przeswietlic na wlasne oczy i zaoszczedzi kosztow takim jak ja ;) kilkaset km do waw :)


--- Koniec cytatu ---

- prawda - tyle wydał
 
--- Cytat: Yoohas w Październik 03, 2016, 00:00:40 am ---
Inna sprawa, że po opłatach wyjdzie 15k zł i to jest normalna cena za wymagającego wkładu Daimlera. Trzeba obejrzeć, przede wszystkim dokładnie obejrzałbym podłużnice i przegrodę.

--- Koniec cytatu ---
- zrobiona

osobiście zjeżdżałem nim z lawety. Od razu mówię, że nie ja go kupiłem, nie ja sprowadziłem, ba nie ja nawet namawiałem, nie ja robiłem, ale fanty organizowałem.
To taka sensowna baza daimlerowa, buda już jest względnie ok. Reszta do wyprowadzenia, ja go liczyłem na 25k. jak zjeżdżał z lawety na gotowo, pluś 3k na poślizg.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej