Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

daimler 4.0, 1992

<< < (2/3) > >>

jagmaniac:
Yoohas, thx again. Mnie zaintrygowal przedni gril, a raczej przestrzen miedzy lampami a grilem, to w chromie takie blaszki? to ok?

i drugie... czy mam rozumiec ze akurat 92 to przedlift i 93 to juz polift? czy od 93 juz jest nowy typ klimy (wlasciwy czynnik), nowy design wnetrza, i mniejsze / nierzucajace sie w oczy zmiany zewnetrzne?

klima ze starym czynnikiem - co to znaczy w praktyce? potrzeba przerobki? zalatwianie czegos na lewo itp?

zakladam ze daimler to zawsze "telewizory" i zawsze skora wszedzie, jesli bede ogladal daimlera i zobacze w srodku wykonczenie ze wstawkami nie-skorowymi to znaczy ze ktos wymienil fotele? to samo z lampami? daimler z okularami nie wychodzil...

Yoohas:
Dużo pytań ale spróbujemy ;)

1. Ten chrom to integralna część oprawki lampy. W wersjach z okrągłymi lampami tego nie masz.

2. Dokładną granicę wersji poliftowych wyznacza nr VIN. Od końcówki numeru chyba 667829 jest polift.

3. Klima z czynnikiem R12 jest OK, dopóki działa. Później musisz szukać kogoś, kto nabije tym czynnikiem (już nielegalne) albo przerabiać. Droga zabawa, myślę, że ponad 1k zł.

4. Daimler ma przede wszystkim inny kształt foteli (teoretycznie nie zawsze ale nie widziałem jeszcze wersji bez tych innych foteli).

Fotele Daimler:



Fotele Jaguar:



Dużo osób przerabia lampy telewizory na okrągłe więc na to nie patrz. Zależy co Ci się podoba.

jagmaniac:
ok, dzieki! przegladam aukcje po aukcji, i widze ze czesc aut ma z tylu dzielana kanape a czesc nie? o co kaman??? jakies dodarkowe to wyposazenie?

Yoohas:
Nic trudnego.

Daimler:



Dzielona kanapa + drewniana półeczka przy tunelu środkowym.

Jaguar:



I żeby nieco utrudnić można było zamówić (bezpłatna opcja) Daimlera z kanapą niedzieloną. Ale właściwie nie występuje na rynku.

RyanDriver:
Takiego to też mam :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej