Autor Wątek: Nie działające kierunkowskazy  (Przeczytany 1312 razy)

Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Nie działające kierunkowskazy
« dnia: Sierpień 31, 2016, 22:30:58 pm »
Kilka dni temu wyświetliła mi się kontrolka przepalonych żarówek przedniej lewej i bocznej lewej. Sądziłem, że przepaliły mi się żarówki. Niestety po sprawdzeniu żarówki wyglądały ok. Na wszelki wypadek jednak wymieniłem. Bez zmian. Włączając światła awaryjne również przedni lwy i boczny lewy się nie świecą. Co to może być? Od czego zacząć? Bezpiecznik? Przekaźnik? Styki?

mk

  • Gość
Odp: Nie działające kierunkowskazy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2016, 02:24:44 am »
Witam mam dokladnie ten sam problem tylko przedni prawy mi nie dxiala. Wymienilem zarowke i dalej lipa. Do tego prawy przod ksenon przestal swiecic. Wysiadly chyba w jednym momencie. Co to moze byc skoro prad w bezpieczniku jest a kierunek nie dziala. Do ksenonu dostac sie tez problem bo chyba trzeba zdjac zderzak. Mam wrazenie ze zarowa bedzie dobra ale to tylko przeczucie. Jezeli bedzoe swiecic na lewej to co to moze byc.? I ktore bezpieczniki za to odpowiadaja. ? Bo cos nie lapie z anglika hehe

Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Odp: Nie działające kierunkowskazy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:22:16 am »
Dodam jeszcze że u mnie nie działa postojówka lewa.

Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Odp: Nie działające kierunkowskazy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2016, 18:54:32 pm »
Czy ktoś miał podobny problem? Instalacja cała rozebrana i nie idzie nic znaleźć...  nowy moduł komfortu był podłączany i nic to nie zmieniło. 

Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Odp: Nie działające kierunkowskazy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2016, 17:41:31 pm »
awaria naprawiona. okazało się że jeden kabelek, który idzie z prawej strony samochodu przy lampie był przerwany. Usterka naprawiona.  :)