Autor Wątek: Zniknely mi swiatla mijania , mam tylko pozycje x-type 2002  (Przeczytany 8462 razy)

Offline Kakashi

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Zniknely mi swiatla mijania , mam tylko pozycje x-type 2002
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:48:32 am »
Choina już Ci napisał co masz zrobić. Wsadzasz jakieś gówno i tym samym sam sobie stwarzasz problemy. Raczej nie do końca chyba nadajesz się na posiadacza auta tej marki, bo widzę że mentalność i przyzwyczajenia jak miłośnika VW.
Widzę że gówno zamiast mózgu nie zastępuje ci procesu myślowego. Mentalność wywyższającego się buraka wciąż silna, huh?

Do choiny i spółki:
Faktycznie, tylko światła 55W święcą poprawnie, prądu nie starcza na więcej, a pomyślałby człowiek że to tylko jeden dodatkowy amper.


@bodi
Mentalność wywyższającego się buraka wcale nie jest lepsza.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2016, 10:59:21 am wysłana przez MicGin »

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 779
  • JCPF Club Member
Odp: Zniknely mi swiatla mijania , mam tylko pozycje x-type 2002
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:57:38 am »
Koledzy udzielili Ci cennych rad i w zamian zostali obdarzeni wyzwiskami. Brawo Kakashi. Jednak Bodi ma sporo racji. Początkowo ocenzurowałem Twojego posta lecz jednak postanowiłem go zachować dla innych aby widzieli z kim mają do czynienia.
Choina już Ci napisał co masz zrobić. Wsadzasz jakieś gówno i tym samym sam sobie stwarzasz problemy. Raczej nie do końca chyba nadajesz się na posiadacza auta tej marki, bo widzę że mentalność i przyzwyczajenia jak miłośnika VW.
Widzę że gówno zamiast mózgu nie zastępuje ci procesu myślowego. Mentalność wywyższającego się buraka wciąż silna, huh?

Do choiny i spółki:
Faktycznie, tylko światła 55W święcą poprawnie, prądu nie starcza na więcej, a pomyślałby człowiek że to tylko jeden dodatkowy amper.


@bodi
Mentalność wywyższającego się buraka wcale nie jest lepsza.
A cytuję jakbyś postanowił jednak zmienić treść.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2016, 11:02:27 am wysłana przez MicGin »
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline CapaBB

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 213
Odp: Zniknely mi swiatla mijania , mam tylko pozycje x-type 2002
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2016, 21:38:44 pm »
A ja tam się trochę nie dziwię Kakashi'emu. Miałem kiedyś styczność z klubem BMW. Ogólnie całkiem spoko chłopaki, ale denerwowało mnie gadanie typu "wieśniaki z Audi" albo "buraki w Golfach". Myślałem, że tutaj ludzie mają inną mentalność, ale okazało się, że jednak nie wszyscy.
Czasy, kiedy na jaguara było stać tylko elity już dawno odeszły, a w zdaniu "chyba nie do końca nadajesz się na posiadacza jaguara" można by wstawic mercedesa, audi, BMW itd. i dalej by miało taki sam sens. Moim zdaniem na tym forum nie chodzi o to, że mam Jaguara bo jestem lepszy od posiadaczy innej marki, tylko mam Jaguara bo jestem miłośnikiem marki, jeśli jednak się mylę to mnie poprawcie.
Dlatego jak ktoś się nie zna, to nie trzeba go od razu obrażać, tylko wyjaśnić co robi źle, albo się w ogóle nie odzywać, jak ma to wyglądać podobnie do wypowiedzi kolegi bodi (z małej nie z powodu braku szacunku, tyko dlatego, że ma tak wpisany nick).
Na pewno poprawi to atmosferę na forum.
Pozdrawiam.
X-Type Estate 2.0D
Bielsko - Biała