Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-type, 3.0, Tarnowskie Góry

(1/2) > >>

chochon:
Cześć wszystkim,

Poszukuję x-type w dobrym stanie i o niskim przebiegu, najlepiej z instalacją gazową. W oko wpadło mi następujące ogłoszenie (i jeszcze jedno, ale jest w osobnym wątku):
X-Type, 3.0, 2001, 125 000 km, 14500 PLN, Tarnowskie Góry



Link do pełnego ogłoszenia:
http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-super-niski-przebieg-niemcy-lpg-igla-ID6ypOPr.html

Byłbym wdzięczny za opinie i porady co do tego egzemplarza.

serdecznie pozdrawiam!

jurlich:
Jak dla mnie fotel kierowcy nie potwierdza tezy o przebiegu 125 tys.km. poza tym nalepka jest niby z kwietnia 2014 z przebiegiem 124 tys. Naprawdę sądzisz że przez dwa i pół roku ten samochód stał niejeżdzony? Poza tym może to tylko mój ekran źle pokazuje, ale ewidentnie przedni lewy zderzak ma inny odcień niż pozostałe części.

zbori1:
też wydaje mi się że jest inny odcień błotnika. Co do przebiegu.. mój S-type ma ponad 180 tyś. i siedzenie kierowcy jest w dużo lepszym stanie. Podejrzewam, że gdybym zrobił zdjęcie z takiej odległości jak jest zrobione na tej aukcji to nie byłoby widać żadnych brzydkich elementów.

gonzo7:
Panowie jaki odcień błotnika?
W tym samochodzie ani jedna linia nie jest jak powinna - dawno nie widziałem takiego trupa.

chochon:
Dziękuję za odpowiedzi, fotel faktycznie wygląda na mocno zużyty,diler w rozmowie telefonicznej od razu powiedział o błotniku ale że wszystkie szyby są oryginalne. Gonzo7, czy mógłbyś doprecyzować co masz na myśli?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej