Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Niesprawny wentylator klimatyzacji, jakie są skutki??? xj40 3.2 91r

<< < (2/5) > >>

MATriX335:
Przez same kratki od grila nie przejdzie. Nie pamiętam już czy u siebie zdejmowałem sam gril czy zderzak też, ale jedno i drugie to prosta sprawa i wymiana tego wentylatora to max 30 minut.

Dominiko19:
ok a może ktoś podpowie gdzie taki kupię?  Ten bedzie dobry??
http://allegro.pl/jaguar-xj40-3-6-wentylator-chlodnicy-i6429472060.html

Szwagier:
Chyba nie ma tego albo ja szukać nie umiem ale wyjmij swój i będziesz mógł porównać. Wpisz w Google fan cooler jaguar xj40 lub air conditioning fan jaguar xj40 i w grafice znajdziesz kilka fotek

Ojciec:
Wentylatory raczej były takie same, różnica może być w rodzaju wtyczki, ale nie jestem pewien.

Dominiko19:
Kupiłem wentylator i go zmieniłem tylko ten jest na dużą wtyczkę ale mam na szczęście taka 2 stronę wtyczki więc podmieniłem. Wentylator podpinająć pod prostownik bardzo dobrze działa stary jest martwy.
Odpaliłem auto w garażu aż osiągnęło temperature po środku wskaźnika odpaliłem klimę działąłą i czekałem aż się włączy po ok 10 min się nie właczył. Sprawdziłem bezpieczniki w klapce przy nogach pasażera i w podłokietniku wszystkie są ok. Przekaźnik po stronie pasażera przy chłodnicy też podmieniałem....Czemu się nie włącza??

Klima chłodzi całkiem dobrze była nabijana w Czerwcu. Czy w moim roczniku 1991r On tylko służy do klimy?? Kiedy On powinien się włączyć i co go włącza?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej