Autor Wątek: Wymiana zwykłych żarówek na LED  (Przeczytany 4723 razy)

Offline sobrus

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 796
Odp: Wymiana zwykłych żarówek na LED
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2016, 19:42:43 pm »
Cytuj
Ludzie to jest zwykły samochód, który tylko daje właścicielowi więcej oryginalności i indywidualności niż inne.
No nie do końca się z tym zgodzę. Ceny jaguarów oczywiście są relatywnie niskie, ale już jazda i serwisowanie takiego auta jest zdecydowanie bardziej kosztowne i upierdliwa od popularnych marek.
Nie wspominam o XJ czy XJR, bo tam ceny części to kosmos a dostępność zamienników żadna, ale nawet posiadacz najmniejszego X-Type musi się przyzwyczaić do zakupów na v12, allegro a nawet od czasu do czasu ebay (właśnie idzie do mnie moduł DSC z UK).

Jak dodać, że silniki zaczynają się od V6, a stylistyka jest taka "niemodna", to wychodzi że Jaguara się rozumem w żadnym wypadku nie kupuje.
Więc jednak nie całkiem zwykłe auta dla nie całkiem zwykłych ludzi ;)  :-tylko
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2016, 20:04:09 pm wysłana przez sobrus »
X-Type 3.0, Rover 416Si

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: Wymiana zwykłych żarówek na LED
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2016, 21:50:23 pm »
łooooooooo matkooooooo.... z jaguarów ze sztancy nagle muzeum... W stanach jadą Hot-Rody nawet z niezłych oryginałów z lat dwudziestych, i nikt nie jęczy, a tu siara o żarówki... bo padnę zaraz. Im więcej zmian, tym kolorowiej, i ciekawiej, podoba się lub nie, jak nie to nie patrz, jak tak to podziwiajcie. Bass powinien być zlinczowany, a mi się jego auto podoba, i co? A najważniejsze, jak ma ktoś ideał, i chce oryginał, to powinien się cieszyć że wymiata inne, jego dziewica będzie rosła w cenę, i za jakieś sześćdziesiąt lat sprzeda za około 100kzł. Dzisiaj to zwykłe śmieci, tańsze niż  zwykła nowa corsa.
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Odp: Wymiana zwykłych żarówek na LED
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 21, 2016, 14:03:10 pm »
w chwili obecnej wymieniłem praktycznie wszystkie żarówki na ledy we wnątrz pojazdu (11 sztuk) do tego bagażnik (2 sztuki) oraz podświetlenie tablicy rejestracyjnej (2 sztuki). Do tego mam wymienione przednie postojówki, co z xenonem bardzo dobrze się prezentuje (postojówki były jak kupiłem). Jak będzie ciemno zrobię fotkę jak to wygląda. Do tego wrzucę fotkę zwykła żarówka vs led.