Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

UWAGA NA XF SAJWA05B29HR10167

(1/3) > >>

arthurhalifax:
Witajcie serdecznie. Jako że szukam dla siebie Jaguara XF, wpadło mi w ręce to ogłoszenie:

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xf-sliczny-zadbany-stan-idealny-340km-oryginalny-przebieg-ID6yw48l.html

Na poprzednich zdjęciach było widać niespasowany zderzak z błotnikiem z lewej strony i krzywą szczelinę między maską a błotnikiem, teraz już nie ma tych zdjęć. Poprosiłem o numer VIN i znalazłem informację, że samochód był na aukcji z kompletnie skasowanym przodem, wrzucam zdjęcie. Właścicielka już nie odpisała na moją wiadomość, gdy opisałem jej sytuację.

Gdyby ktoś oglądał to auto to lepiej niech wszystko dobrze sprawdzi.

Pozdrawiam



gonzo7:
No i znowu miła Pani i zdjęcia robione komórką. Do tego dodać USA i przepis na dramat gotowy.

jimaz:
Widzę, że nie tylko ja szukam XF w podobnej opcji. Dzięki za ostrzeżenie :)

Jedrzej:
Mówiłem że zaktualizowałem swoje doświadczenia z paniami handlarami... Auto po kobiecie, to już wiadomo że śmietnik. Teraz byłem w Holandii na światowym zlocie Citroenów. Tam auta to inny świat, pozazdrościć tylko, albo wczasy łączyć z wyjazdem po samochód.

arthurhalifax:
Mógłbym pojechać nawet za granicę po auto, ale chyba nie podołałbym tym wszystkim biurokratycznym historiom.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej