Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJR 4.2 - Wawa 2004rok

<< < (8/9) > >>

KRISS:
no i ? lista błędów to taka norma raczej

gonzo7:
ojjj tam

Szyba nie pasuje z 2008 do 2003? Jak widac można :)
Pozatym zgadza się z datą pierwszej rejestracji w PL więc pewnie biedak jechał za ciężarówką i odskoczył kamień.

mbmastermx:
No jak taka lista błędów to norma to ja dziękuję. Miałem i mam kilka aut  naszpikowanych elektroniką i w żadnym takiej litanii nie było.
Poza tym wszystkie wymienione rzeczy z listy nie działają.
Mam też wykaz faktur i auto nie miało jednego właściciela w Polsce jak jest opisane w ofercie.

sobrus:
A tak ładnie wyglądał na zdjeciach.
Lista błędów faktycznie długa, patrząc na sam silnik rozumiem może być P0174 albo zużyty katalizator, ale to trochę przesada.
Te błędy to jakaś historia czy aktualne?

W aucie za (obecnie) ponad 50 tysięcy...

Mam nadzieję że ja jeszcze długi czas nie będę musiał nic kupować  :-super

KRISS:

--- Cytat: mbmastermx w Październik 25, 2016, 11:10:50 am ---No jak taka lista błędów to norma to ja dziękuję. Miałem i mam kilka aut  naszpikowanych elektroniką i w żadnym takiej litanii nie było.
Poza tym wszystkie wymienione rzeczy z listy nie działają.
Mam też wykaz faktur i auto nie miało jednego właściciela w Polsce jak jest opisane w ofercie.

--- Koniec cytatu ---
Zwłaszcza nie działa flight recorder...  nawet jezeli ty myslisz ze to czujnik w pedale gazu... Ten xjr moze byc nawet przystankiem ale bledy to takie nie specjalne, ot troche sie nie znaja. Nie wiem co miales ale to nie jest lista bledow tylko dziennik zdarzen.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej