Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X308 Warszawa

<< < (2/3) > >>

importtuner:
Ok, dzięki za info. Sprzedająca coś wspominała o tym, że najprawdopodobniej bok był robiony. Ale może być, że nie tylko bok.

Skiciu:
Wydaje mi się, że tylna chromowa listwa nad tablicą rejestracyjną nie jest z modelu x308 ale nie jestem pewien bo zdjęcie bardzo słabej jakości.

importtuner:
Ja natmiast dopatrzyłem się innej bardzo ciekawej rzeczy. Dostałem dodatkowe zdjęcia od tej Pani na email i co mnie zdziwiło- ręczna regulacja foteli, a na zdjęciach w ogłoszeniu jest przycisk jego przesuwania automatyczny. Zacząłem się dopatrywać bardziej i okazuje się, że część zdjęć wnętrza to inne auto. Ma pełną automatykę foteli, linie przeszywającą w ciemniejszym odcieniu, inną wajchę od skrzyni biegów i odcień drewna.

A i drewno z poduchy, choć bardzo ładnie dobrane kolorystycznie i ogółem dopasowane to chyba jednak ma inne usłojenie niż te z całej deski.

gonzo7:
:-hehe

A więc teoria o miłej Pani sprzedającej i fotkami robionymi na szybko komórką się sprawdza w 100% - od miłych Pań jak się nie uważa, można się bardzo szybko zarazić syfem.

Skiciu:
no to wesoło z tym samochodem :) Raczej szybko się nie sprzed  :-thumpdown

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej