Autor Wątek: Nawigacja w XF  (Przeczytany 3107 razy)

rafjan

  • Gość
Nawigacja w XF
« dnia: Maj 30, 2013, 11:38:28 am »
Witam
Dokładał ktoś może nawigację do XF z 2008 roku? Sprawdzałem w bagażniku i jest tm cał instalacja ze światłowodami włącznie ale nie wiem, czy samo podpięcie czytnika dvd wystarczy. A może dałoby się założyć tą z modelu po liftingu z twardym dyskiem zamiast fabrycznego radia? Dzięki za porady.
Pozdrawiam.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2013, 12:24:46 pm »
Da sie dolozyc i mam taka navi

rafjan

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2013, 12:27:49 pm »
Tą z dyskiem? Możesz mi dać jakieś namiary na siebie.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2013, 12:30:37 pm »
Nie, nie z dyskiem...z modelu przed liftem. Moje namiary masz w banerze pod moimi postami. Daj maila to wysle foty.

rafjan

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2013, 13:37:34 pm »
Szkoda, ze nie z dyskiem :( janiecrafal@op.pl a nie wiesz cy da się założyć system bezkluczykowy tak, żeby działał na klamki a nie tylko na odpalanie, albo lepsze audio? mam standard i jakoś tak sobie gra.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2013, 14:30:44 pm »
Lepsze audio da się w każdym aucie założyć. Albo w firmie typu "Klinika Dźwięku" itd albo na jaguarowskich bebechach. Wtedy musisz zmienić radio, głośniki i dołożyć wzmacniacz bo teraz masz malutki wbudowany w radio. Co do systemu bezkluczykowego to nie wypowiem się...ale mam nowe kluczyki w sprzedaży ;)

rafjan

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2013, 15:09:42 pm »
Wolałbym na oryginalnych bebechach tylko czy trzeba przerabiać też całą instalację czy jest ona przygotowana pod wzmacniacze i resztę? Co do kluczyków to są takie same bo przecież teraz jest odpalanie bez kluczyka :)

Marek_rx

  • Gość
Odp: Nawigacja w XF
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2016, 18:33:34 pm »
Witam. Posiadam Jaguara Xf 4.2 sc i mam ten sam problem co rafjan. Można prosić o jakieś fotki jak dopiąć Navi DVD?