Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

s type 3,0 2005rok

(1/2) > >>

rafalnowo:
Witam, od dłuższego czasu jestem zainteresowany kupnem jaguara. wpadło mi takie ogłoszenie:
http://allegro.pl/jaguar-s-type-3-0-240km-2005-rok-warszawa-i6355986065.html#thumb/8
trochę to  dziwne bo w przeciągu 4 tyg cena zmalała o 2 tys zł. Ja jestem zielony w tej kwestii i liczę na Wasza pomoc.

Szwagier:
Składak

rafalnowo:
A coś więcej na temat tego składaka? 😊

Jedrzej:
Ale co "Składak" że co? Rower Jubilat Pelikan czy Wigry? Czy sprowadzony dawno temu rozłożony i poskładany, żeby ominąć ówczesne przepisy? Na jakiej podstawie takie pierdoły piszesz? Jedno słowo jeden post? Parcie na ilość postów? Powiedz o co chodzi i na jakiej podstawie, a dokładniej po co to wstawiasz?

Teraz do brzegu. Samochód ma fajną cenę, jest lakierowany chyba cały, Przód miał uderzony, wnętrze nie ma dotykowego "monitora", więc biedniej, ale solidniej, rocznik dobry, silnik solidny. Powinieneś go z kimś ogarniętym ocenić na miejscu. Dla mnie za tą cenę jest interesujący, a to że staniał, cóż, może właściciel zwyczajnie chce go sprzedać, chciał drogo, a odda np za 12kzł... kto wie... 

niewaskieauto:
Nie wiem do cholery o co chodzi że składak czy dla tego że popielniczka ma inne drewienko czy że przód auta był grzebany czy może szwagier go woził w częściach tirem z USA i boi się oficjalnie napisać.
Auto trzeba zobaczyć bo ma dobrą cenę dobry rok popytać sprzedawcy co z  nim się działo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej