Autor Wątek: Gdzie szukac przekaźnika rozrusznika XJR x300 ?  (Przeczytany 1600 razy)

jarecky

  • Gość
Gdzie szukac przekaźnika rozrusznika XJR x300 ?
« dnia: Lipiec 28, 2016, 23:03:31 pm »
Chłopaki pomocy . Poszukiwany przekaźnik rozrusznika do XJR x300. Konkretniej gdzie się znajduje? gdzies kiedys kojarzy mi się ,ze czytalem na zagranicznym forum o prawej stronie pod maską w któryms rzędzie (ale ktory i gdzie cholerka? ) . Jag nie kręci  :-thumpdown ... Rozrusznik nowiusieńki . Poszukuje umiejscownienia tego ustrojstwa lub  zostaje mi przeglad kabli przy stacyjce ...

Offline truten23

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 687
  • XJ x300 sovereign
Odp: Gdzie szukac przekaźnika rozrusznika XJR x300 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2016, 15:20:26 pm »
Albo nie łączy stycznik przy wybieraku. Na N próbowałeś odpalić?
>lepiej głupio zapytać, niż coś mądrze sp...lić<

jarecky

  • Gość
Odp: Gdzie szukac przekaźnika rozrusznika XJR x300 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2016, 22:28:15 pm »
Na N nigdy nie odpalałem bo sie nie dało.W jakim kolwiek jagu nie zgaszalem ani nie odpalałem na N.
Jesli chodzi o problem :
Znalazlem przekaźnik (lewa strona za swiatłami -4 w rzedzie . Trzeci od lewej) i smiech na sali bo auto odpalam patentem złodziejskim. PRzekrecam kluczyk tak by dostawał paliwa i dotykam blaszki przekaznika palcem i auto kreci i zapala.Po prostu uruchamia rozrusznik i bang.  :-tylko
Zgaszanie auta normalnie poprzez skrecenie stacyjką do pozycji 0 ,lecz odpalanie tylko  tym patentem. Sprawdzalem inne przekazniki i zamienialem je miejscami ale nic nie dało . Stawiam na stacyjke ...