Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar 3.0+lpg, automat, czarny, Wrocław.

<< < (2/3) > >>

Jedrzej:
Tapicerki siedzisk wszystkie wskazują na bardzo nie fajną rzecz... tak mi się wydaję. Karosa jest ładna, Przodu nie widać, zdjęcia wyraziste, i akurat oprócz tego jednego.

sly_PL:
Kierownica lakierowanie skóry na wysoki połysk dość świeże to widać, jak już tak to szkoda, że renowacji siedzeń nie zrobiono.
Drewno od airbaga pasażera nie pasuje do reszty to też widzę. Pytanie czy to ma związek z nową atrapą grilla ;)
Opon do ogranicznika też dużo nie zostało, zimówki za dopłatą. Za 16tys. rocznik 2001 za to, że są głośniki i lpg to i tak dużo.

Jedrzej:
sly... to nie astra z gazem, w której wymienisz wszystko bele kompletem yato za dwa stówy pod jabłonką, jak w tym coś się krzaczy, to jesteś w mogile. i gasssss tylko do jednego się wtedy przyda. Taki wóz musi być dobry, jeśli tylko to że wygląda w środku słabo jest problemem, to spoko. Ale pewny będziesz jak sprawdzisz dokładnie, może technicznie jest tak samo dobry jak z widoku zewnątrz na zdjęciach.

eMWuGSM:
2001 High/Executive z felgami od Sporta i grillem od MY08. Brak nakrętki w PP kole. Jeszcze coś mi nie pasuje z konsolą. Osłona jaśka pasażera nie pasuje do obudowy nawiewów/ zegarów (powinny być z jednego kawałka drewna).

sly_PL:

--- Cytat: Jedrzej w Lipiec 30, 2016, 01:25:55 am ---sly... to nie astra z gazem, w której wymienisz wszystko bele kompletem yato za dwa stówy pod jabłonką, jak w tym coś się krzaczy, to jesteś w mogile. i gasssss tylko do jednego się wtedy przyda. Taki wóz musi być dobry, jeśli tylko to że wygląda w środku słabo jest problemem, to spoko. Ale pewny będziesz jak sprawdzisz dokładnie, może technicznie jest tak samo dobry jak z widoku zewnątrz na zdjęciach.

--- Koniec cytatu ---

Jędrzej coś tam wiem na temat silnika 3.0 MEBA z forda. Więc o astrze pisać nie trzeba. Ale nie sprawdzisz, czy oleju bierze 1l. na 1000km, czy 1l. na 10tys. km. Zawieszenie takie jak jak w mk3, więc luz drogie nie jest. To liczę  wartość samochodu względem tego co kupuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej