Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 3.0 Warszawa

(1/1)

Filip:
W Warszawie jest wystawiony na sprzedaż Jaguar X-Type 3.0, 2006 r., 22 000 km (sic!), sprowadzony z USA w 2006 r.

 :-help Osobom zainteresowanym tym Jagiem i innymi od Sprzedającego, polecam sprawdzenie danego egzemplarza przez Carfax (koszt około 160 zł). Byłem umówiony na oglądanie tego okazu, nawet miałem zaklepaną wizytę w ASO na Waszyngtona, ale po wykupieniu raportu odpuściłem sobie. Mimo, że autko prezentuje się bardzo ładnie. Przebieg dziwi - sugeruje, że długo stał. Nie miałem niestety możliwości weryfikacji.
Samochód jest po kolizji - uderzenie w lewy bok - mam zdjęcia, jakby ktoś był zainteresowany. Kolizja miała miejsce niedawno, w Polsce. Zdjęcia w ogłoszeniu są sprzed kolizji. Raport też mogę udostępnić.
Trudno jest uzyskać VIN od Sprzedawcy przez telefon.

Link do ogłoszenia: http://fractal.gratka.pl/ogl/19350599.html#5411f007a1748d01,1

niewaskieauto:
Filip napisz to co mi mówiłeś auto według sprzedawcy tylko po delikatnym zdarzeniu okazało się po strasznym dzwonie poduchy wywalone i sprzedane do Polski jako złom 

Filip:
No tak - deklaracja była, że auto nie miało odpalanych poduszek (to był warunek sine qua non mojego zainteresowania samochodem), że było po lekkim dzwonie w przód (tym czasem okazało się, że mocno przywalił i jeszcze się odbił w jakiś płot/ścianę). Została zatwierdzona szkoda całkowita i wystawiony tytuł salvage. Tak też przywędrował do Niemiec i później do nas.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym, jak wygląda taki raport Carfax, to mogę podesłać mailem screeny - nie dostałem go w pdfie, tylko link przypisany do mojego IP. Zrobiłem screeny i sobie zapisałem.

Choina:
Podaj na forum numer VIN. Jak ktoś będzie szukał info o aucie to wyświetli mu się ten temat.

Filip:
VIN: SAJWA51A56WE88402
Darmowe sprawdzenie VIN nic nie wykazuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej