Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 XJ40 Opole

(1/2) > >>

bartekt:
Siemanko,

Czy ktos moglby ocenic tego Jaguara? Chcialbym sie wybrac w poniedzialek po niego.

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-xj6-ladny-stan-ID6yqFgD.html#2ce0d5e76d



matexj8 x308 4.0:
wygląda fajnie, chyba faktycznie go tam widziałem, poza tym z ''nimców'' jest no to musi być alles gut:) jak Chcesz to spróbuję tam jutro podjechać popytam i dam Ci znać co tam będą o nim opowiadać.

Yoohas:
Po pierwsze to chyba jedna z uboższych wersji.

Po drugie lewy przedni błotnik jakby był lakierowany. Warto sprawdzić dokładnie te rejony.

Po trzecie rocznik 1991 będzie nieco problematyczny, lepiej szukać 1992 i późniejszych.

Na pewno chcesz manualną skrzynię? Trudno toto w razie czego naprawić.

Kot na masce nieoryginalny.

Jedrzej:
Yoohas, ten lewy faktycznie jakiś, taki, nie podoba ci się fala pod linia? czy ułożenie listwy i linii dolnej części z drzwiami? on jakiś dziwny jest, bo z tyłu to zdjęcie, od dołu gdzie kamieie widać, to jest wręcz ideał, szkoda że wiedzą jak fotografować, nigdzie nie ma odniesienia.. wrr.. Ogólnie jestem pełen podziwu naprawdę ładny stan budy, szczególnie z tyłu pod zderzakiem za kołami, a to już wyjątkowa rzadkość.

 :-za

Demo:
Mowicie o lewym blotniku patrzac z przodu ? Jesli tak to tam jest brak paska jesli dobrze widze wiec oznaczaloby malowanie.            Druga sprawa ze patrzac na pierwsza fotke to mam wrazenie jakby migacz lewy byl troszke wygiety jakby z dolu do gory i z prawej strony odblasku maly ubytek ale to pierdoly.
Ogolnie tak jak koledzy pisali jest to uboga wersja ale jesli mechanicznie wszystko jest sprawne i nic nie piszczy, nie stuka i nie puka oraz brak rdzy to za taka kase to tylko brac. Manual jest rzadki, bedziesz mogl wiecej z niego wyciagnac a co do serwisu to nie mam pojecia, chodza legendy ze jest bezawaryjny ale 100% pewnosci nie mam. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej