Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[Wrocław] XJ X308 4.0 1998r.

<< < (6/7) > >>

matexj8 x308 4.0:
a mi sie wydaje, że nawet jesli auto było malowane to nie znaczy , że zaraz było ''składane'', mój też miał przygode, lekarz od którego go zakupiłem stiwerdził, że to najlepsze auto jakie miał bo ciężkie i pewnie dlatego nic mu się nie stało no ale drzwi do wymiany, a ja sobie wymyśliłem, że dla własnej satysfakcji dam auto do kompleksowej roboty włącznie ze zdrapaniem starego lakieru z całego samochodu, oczywiście zdjęcia posiadam, z każdego etapu. Reasumując malowanie wcale nie musi równać sie dzwon i składankę...ale to moje zdanie

Jedrzej:
Bo masz rację, moje było malowane kilka razy, nawet dach. Sam lakierowałem połowę, bo mnie wkurzały rysy i parkingowe wgnioty, nawet progi wymieniałem, ponieważ sobie zgniły, jak w większości, zderzak mi wisi, ponieważ ktoś mi kiedyś oberwał go gdzieś w Kartuzach. A samochód nie był rozbity, po prostu widać niedoskonałości. Ważne dla mnie że czysty, i równy. Sam bym go zjechał na forum, gdyby opis był typu perełka. Jak kupowałem to szukałem sprawnego, nie idealnego, coż, cena była też odpowiednia, więc nie przykładałem wagi do lakieru, i blach.

Szwagier:
Weźcie już nie pajacujcie z tą rdzą bo zglupieje na czytałem się i uszczelki zacząłem ściągać i nic jakby wczoraj z fabryki wyjechał zacząłem oglądać cmr po cmr-trze i jedyne co znalazłem to burchelki małe na drzwiach od kierowcy od wewnętrznej strony jeden ciupenki na błotniku prawym z przodu i teraz się zastanawiam ciągle czy to samo z siebie czy co robione było  :- pojecia

Jedrzej:
Ciesz się! Zazdraszczam troszkę...  :-chyt  Mimo że nie mam kornków już.

importtuner:

--- Cytat: Jedrzej w Czerwiec 27, 2016, 23:19:44 pm ---To było do przewidzenia. Rynek na Jaguary jest chłonny jak gąbka. Zaznaczam na Jaguary, nie pozostałości.

--- Koniec cytatu ---

Niestety rynek na Jaguary, to raczej często miesiące oczekiwania na klienta, nawet przy ładnym aucie.
To nie mercedesy, że sprzedają się z dnia na dzień. Miałem w zeszłym roku na sprzedaż  S500 w140 i Jaga XJ, merc sprzedał się po 2 dniach, natomiast jaguar czekał 3-4 miesiące (pomimo bezwypadkowego stanu, pełnej historii serwisowej i przebiegu poniżej 200k, przy czym był też sporo tańszy niż w140)
Ten z ogłoszenia wygląda całkiem ładnie, klar, to niestety spory minus, za rok, dwa zacznie najpewniej odchodzić w innych miejscach, trudno coś tu na to poradzić, jak nie lakierować cały samochód.
Patrząc na to cena powinna być trochę niższa.


--- Cytat: stachu071 w Czerwiec 29, 2016, 11:41:50 am ---To nie wiem co jest przyczyną. Ja go nie polerowałem ale warto go spolerować. Miejsce na dachu to dokładnie szyberdach.

--- Koniec cytatu ---
spolerowanie lakieru może niestety pogorszyć sytuację, klar jest najprawdopodobniej słaby na całości, nie tylko w tych miejscach. Być może zaczął odchodzić ze względu własnie na intensywne polerowanie poprzedniego właściciela, to często zdarza się np w autach z Japonii. Sam miałem z tym problem kiedyś w jednym samochodzie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej