Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XF 3.0d dziwnie niski przebieg

<< < (2/3) > >>

Jedrzej:
Sam sobie odpowiedziałeś... Turbo kamerę trzeba oglądać.

Jaguar Wroc³aw:
Turbo Kamera to jest MEGA dobry program...

Jedrzej:
Prawda jest, i uczy.

MariuszJ:

--- Cytat: DelegatPZM w Czerwiec 16, 2016, 07:37:33 am ---Zawsze mnie to zastanawia - skoro LEKKO uszkodzone, to czemu zdjęć nie zrobił przed naprawą i nie pokazał? Szybko i łatwo rozwiałby wątpliwości, czy samochód wcześniej nie był wrakiem.

Mój znajomy ongiś kupił samochód właśnie dlatego, że handlarz pokazał mu zdjęcia. I potem jeździł tym samochodem długo i bezawaryjnie.

--- Koniec cytatu ---

Udało mi się uzyskać zdjęcia po przygodach owego egzemplarza. Nie będę wrzucał, gdyby właściciel sobie życzył to by dodał do ogłoszenia. Na zdjęciach widać uszkodzenie:
maska (pogięta w paru miejscach)
grill (pęknięty, ubytek fragmentu)
zderzak (kilka pęknięć)
prawy błotnik (pęknięcie na samym końcu)

Specem od wypadków nie jestem ale zdaje się, że nic nie wygląda groźnie.


--- Cytat: Jedrzej w Czerwiec 16, 2016, 01:06:51 am ---Powiem że nie czytając o tym że po przejściach, tylko od razu po fotkach, zauważyłem że przód "dostał".

--- Koniec cytatu ---

Wiele razy już w tej sekcji forum spotkałem się z podobnymi uwagami innych forumowiczów jednak sam chyba mam problemy ze spostrzegawczością. Powiedz mi gdzie to widzisz bo ja oglądając auto na żywo tego nie dostrzegłem.

Driv3rrrr:
Żeby on tam od spodu nie zapierniczył jeszcze przy okazji o coś. Trzeba by skoczyć na pomiary odległości osi i rozstawu kół

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej