Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S-Type 2000r. 191 000 km 13 900 PLN

<< < (2/4) > >>

WarLord1986:
Oczywiście ja też zapomniałem dodać, że tylko 4.2 ;)

JCPF7777:

--- Cytat: MicGin w Czerwiec 15, 2016, 19:43:40 pm ---Witaj.
W przebieg nie wierz. Wszystkie zdjęcia zrobił z kołami prosto, tylko zdjęcie wnętrza przekręcił kierownicę aby nie było widać jak styrana. Fotel kierowcy pewnie w niewiele lepszym stanie. Z zewnątrz ładny ale to dla mnie. Nie mam dobrego oka do tego. Felgi ma przekozackie. drewno na kierownicy chyba inne niż deska. Ten kot na masce... Bardziej doświadczeni odradzają ten silnik. Nawigacja i tak nie będzie działać w Polsce.

--- Koniec cytatu ---


MicGin, zauważ, że dwa ostatnie zdjęcia są robione w innym miejscu (widać za oknami inne podłoże), widać, że maska otwarta, więc zapewne i zdjęcia silnika robił.
Jeśliby nie przekręcił kierownicy, to byśmy nie widzieli, że pod lewą ręką jest skóra otarta (łokieć na oknie, ręka na kierownicy, więc to normalne zużycie).
Każdy widzi co innego, zależy, jak się patrzy :)
Może czarodzieje coś więcej wypatrzą.

Driv3rrrr:
Ale skora na kierze jest strasznej jakości i w  90% tych aut się wyciera. Jak fura po sierpniu 2000 to bez nikasilu. Pojechać obejrzeć można

Szwagier:

--- Cytat: Driv3rrrr w Czerwiec 16, 2016, 12:38:54 pm ---Ale skora na kierze jest strasznej jakości i w  90% tych aut się wyciera. Jak fura po sierpniu 2000 to bez nikasilu. Pojechać obejrzeć można

--- Koniec cytatu ---
Tym sierpniem to trzeba uważać bo można się nadziać najlepiej sprawdzić od razu numer silnika trafiło mi się auto z października a wczoraj odkryłem że ma nikasil

--- Cytat: Aju92 w Czerwiec 16, 2016, 09:44:42 am ---Dzięki  :)
Z drugiej strony jest mnóstwo aut/ motocykli z nicasilem no i to jakoś jezdzi. Z drugiej  to Wy tu macie większą wiedzę  :)
Auto odpuszczam. I jednocześnie pytam czy może ktoś z Was nie chcę sprzedać swojego S-type V8?  :P

--- Koniec cytatu ---
I posłuchaj kolegów powyżej bo wiedzą i się znają na tym bardzo dobrze i jeżeli tylko twój budżet ci na to pozwoli to uderzaj w poliftowe niewaskieauto ma takiego za 18tys chyba bo 4.0 wymagają szczególnej troski  ;D chyba że lubisz się troszczyć to jedrzej chce też sprzedać przed lift dopieszczone ale nie wiem za ile i ja też mam za nie duża kaske ale to dopiero jak poprawie mu skrzynie i jak nie boisz się nikasilu bo wychodzi że mój ma :-cry

Skiciu:
dajcie spokój z tym nikasilem - nie którzy mają jeżdżą i nie ma problemu...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej