Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S-Type 2000r. 191 000 km 13 900 PLN

(1/4) > >>

Aju92:
Witajcie,
To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość  ;)
Od dłuższego czasu szukam z narzeczoną wymarzonego S-type z V8. Nie jest to łatwe, szczególnie dla kogoś kto kupuje pierwszego w życiu Jaga i dlatego zwracam się do Was  ::)
Pytanie nr 1
Silnik w tym egzemplarzu to wersja na nicasilu?
Pytanie nr 2
Czy to auto w ogóle jest warte zainteresowania?

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-4-0-v8-276km-bogate-wyposazenie-ID6yqC8X.html#contact-form



Pozdrawiam serdecznie   :-super

MicGin:
Witaj.
W przebieg nie wierz. Wszystkie zdjęcia zrobił z kołami prosto, tylko zdjęcie wnętrza przekręcił kierownicę aby nie było widać jak styrana. Fotel kierowcy pewnie w niewiele lepszym stanie. Z zewnątrz ładny ale to dla mnie. Nie mam dobrego oka do tego. Felgi ma przekozackie. drewno na kierownicy chyba inne niż deska. Ten kot na masce... Bardziej doświadczeni odradzają ten silnik. Nawigacja i tak nie będzie działać w Polsce.

Aju92:
Dzięki  :)
Z drugiej strony jest mnóstwo aut/ motocykli z nicasilem no i to jakoś jezdzi. Z drugiej  to Wy tu macie większą wiedzę  :)
Auto odpuszczam. I jednocześnie pytam czy może ktoś z Was nie chcę sprzedać swojego S-type V8?  :P

WarLord1986:
Jest kilka fajnych S-Type ale nie za 13 tys ;) Jeśli chcesz naprawdę dobre auto z V8 to tak 23-26 tys to rozsądne minimum :)

Jak dla mnie te felgi są beznadziejno-odpustowe.

niewaskieauto:
4.0 s type to niestety jest chyba najbardziej kosztowny w serwisowaniu ze wszystkich jaguarow i tu akurat nie chodzi o nikasil  skrzynia i rozrząd  jeśli go nikt wcześniej nie wymienił  zabija Cie kosztem naprawy poczytaj forum dokładnie. Dobry wybór  to 4.2  zobacz allegro  jest ich tylko kilka ale całkiem  nie złe

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej