Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

xj6 3.2s Włocławek 1993

<< < (3/4) > >>

Skiciu:
Fajny egzemplarz  :-super

Gratuluję zakupu i życzę wielu przejechany kilometrów  :-A :-tylko

chris1796:
dziękować.

Auto wieczorem umyłem, nie pamiętam kiedy ostatnio miałem takiego banana na twarzy. Mój dupowóz po 3 latach ma więcej wgniotek i rys na lakierze..

muszę zrobić mu sesję zdjęciową, bo zewnątrz jak z zewnątrz, ale kupiłem go dla środka. stan praktycznie fabryczny  ;D
110 450 km. zastanawiam się czy nim jeździć...

powiedziałem sobie, takich aut się nie sprawdza pod kątem grubości lakieru. Ale albo ktoś go na prawdę zajebiście położył albo fabryka, auto od 2006 roku w rękach jednego właściciela, kupione z przebiegiem 97 871km. Potem kolejne daty, wpisy, potwierdzenia z przeglądów. Wszystko się zgadza. Albo mam jakąś minę, albo trafiłem. takie foto z wieczoru na szybko, to co mnie zadziwia - proste moim zdaniem linie. W dupowozie chromy na oknach się mi tak nie zgrywają jak w jagu.

pozdrawiam,

PS jak by był jakiś zlot w okolicach Toruń Bydgoszcz, dawajcie znać, chciałbym poznać opinie o aucie które kupiłem.

Jedrzej:
Ten samochód się gdzieś zgubił, zapomnieli o nim, mówię Ci, wpadł im za szafę, i przypadkiem go znalazłeś.

Proszę Tak wygląda właściwy samochód. Prosto gładko równo i błyszczy.  :-super :-yipee :-clap :-R :-V

chris1796:
Dzięki Jędrzej.

Przyznaję, miałem różne auta, ale tym jestem zachwycony. Ja go nawet nie miałem czasu czyścić/polerować. W dupie mam co zrobią z moim postem moderatorzy  :-tylko ale jestem zajebiście zachwycony :-A. Dziś miałem małego stracha i odkryłem, że auta ma ABS :-clap. Sobie pomyślałem, ciężkie auto, dużo wody na drodze, może gumy słabe i stare. Jak hamowałem ,to były 2 myśli: 1. wpierniczyć się w auto przede mną (odpada, szkoda OC, itd), 2 wjechać na torowisko i rozwalić sobie co nieco. Ale brawo XJ6, wyhamował. W pracy przychodzi kolega, i pokazuje film jak 2 minuty po moim przejeżdzie auto z napędem na 4 laczki (jakiś azjatycki SUV) wpada w poślizg, leci na tory i dachuje. A kolega wspomniał o tym bo mało co by się nie wbił w inne auto. Olej był na drodze wylany!. Brawo JA i XJ6!  :-hehe
A tak przy okazji - jakie zajebiste chromy - "0" defektów

Demo:
Gratuluje udanego zakupu, kolejny fan 40stek na forum :-super  Wlasciciel 40stki pozdrawia wlasciciela 40stki  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej