Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X350 Komorów

<< < (2/3) > >>

MI6:
Tak jak koledzy wcześniej zauważyli, ze poducha wymieniana i schowek opadający. Pytanie czy jeżeli tak widocznych elementów nie chciało sie zrobić, to jak zrobili blacharkę. W naszym kochanym kraju jest tak, ze jak auto na handel to po kosztach i pozniej naprawiają aluminium Ci którzy nie znają sie na tym, a o pistoleci do nitów z Castoramy to nawet nie wspomnę😀 Teraz pytane jak został naprawiony?

Jaguar Wroc³aw:
Zdjęcia "marketingowo" dobrze zrobione... błyszczy się i jest banan w środku ale jest już w jakimś wątku charakterystyka typa który ten samochód sprzedaje... generalnie odechciało mi się z nim gadać.

Driv3rrrr:
Ja ci mowie kolego odpusc ten egzemplarz ;)

KubaB:
Nie no Panowie cos mi sie wydaje ze mi portfel i nerwy ratujecie  :-thank ale jeszcze odrobine napalony jestem  :- pojecia ale moze faktycznie za duze ryzyko. Tylko cO kupic w takim razie  :-nie
To moje trzecie podejscie. Ale nie ostatnie  :-chyt jutro sie wyjasni czy auto poszlo i moze zaryzykuje przejazdzke do aso. Jak nie to szukam dalej  :-clap

niewaskieauto:
Jak Cie jeszcze dręczy ten egzemplarz  to zwróć uwagę na prawy błotnik i drzwi jak dla mnie to tam błotnik z drzwiami  się trochę minął i lewy błotnik przy lampie z maską coś nie gra

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej