Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X350 Komorów

(1/3) > >>

KubaB:
Ponownie wszystkich witam,

Szukam, szukam i chyba jestem coraz bliżej :)
Tym razem taki oto okaz:

X350 3.0,
217 tys km
z Belgii sprowadzony

Byłem, oglądałem i zacnie się prezentuje. Na pierwszy rzut oka zgadza się z opisem. Jest co prawda zarezerwowany do piątku ale jeśli nie dojdzie do transakcji jestem drugi w kolejności. Czy coś się Wam rzuca w oczy? Coś powinienem sprawdzić? Myślę żeby go do ASO zabrać na przegląd przed ewentualnym kupnem, czy przypadkiem nie ma jakichś niespodzianek.
pozdrawiam!

http://allegro.pl/jaguar-xj-350-3-0-v6-2003-04r-full-opcja-zadbany-i6243156476.html

Choina:
Inny kolor airbag i rozwalony schowek nie rzucił ci się w oczy?
Zdjęcia zrobione tak żeby nie było widać mocowań płyty górnej przy pasie przednim, a także miejsce nitowania kielichów. Zwróć uwagę na przód auta przed kupnem.

Driv3rrrr:
Broń Boże od tego gościa. Jak szukalem  stype to ogladalem u niego. Wszystko ładnie pięknie, wypucowany, środek narawde piekny zadbany (bo skory malowane) a przejażdżka wszystko zweryfikowala

KubaB:
Choina, właśnie te dwa elementy nie do końca mi grają. I spasowanie przedniego zderzaka nie do końca mi się podoba. Niby dobrze ale jednak nie całkiem. Pytanie co tam się działo. A dlaczego półka tak wygląda? Zastanawiające...

Co do gościa to mam mieszane uczucia. Najpierw przełożył spotkanie, potem jak już przyjechałem to go nie było i musiałem czekać ze 40 minut. A że byłem z żoną to atmosfera się zrobiła napięta ;) Na pytanie o jazdę próbną - dopiero jak będę zdecydowany. Na wizytę w ASO niby się zgadza - ale auto może dostarczyć jakiś jego znajomy za opłatą na lawecie.

Najważniejsze to zachować spokój i nie dać się ponieść emocjom - tak sobie muszę powtarzać cały czas. Bo naprawy takiego kota to raczej droga impreza patrząc na cenniki części  :- pojecia

Choina:
Podejrzewam że był dzwonek i to nie mały. Ponieważ to auto aluminiowe, mógł się przekosić. To handlarz, także wie jak zrobić foty by za dużo nie zobaczyć. Te auta rozchodzą się na kolumnach mcpersona.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej