Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XF 4.2 SV8 Chełm...

<< < (2/3) > >>

kamis:
Z mojego doświadczenia... Brak informacji o bezwypadkowości oznacza, że auto powypadkowe. Czyli jesteś przekonany, że chcesz kupić bite auto z rzeszy, tak? 118kkm niby nie jest dużo, ale ciekawe ile naprawdę przejechał. Z wyposażenia ciekawe czy rzeczywiście ma Światła do jazdy dziennej, Światła xenonowe, Podgrzewane tylne siedzenia, System Start-Stop i Szyberdach - mój SV8 nie ma.

Dziwi mnie bardzo, że człowiek sprzedaje auto za ponad 60k i nie jest w stanie zrobić porządnego zdjęcia?! No bez jaj. Jeśli z taką samą dbałością klepali to auto, to ja dziękuję bardzo.

Jaguar Wroc³aw:
Miałem niedawno klienta który chciał sprzedać SV8 2009 kupiony w PL bezwypadkowy z przebiegiem około 50 tys km, czarny/beż. Interesuje go cena około 90 000 PLN jeśli ktoś szuka takiego auta to mogę podpytać czy nadal jest do sprzedania.

Jedrzej:
Dziwi mnie bardzo, że człowiek sprzedaje auto za ponad 60k i nie jest w stanie zrobić porządnego zdjęcia?! No bez jaj. Jeśli z taką samą dbałością klepali to auto, to ja dziękuję bardzo.
[/quote]

Przecież to specjanie, żeby sprawne oko nie wypatrzyło popeliny. Spotkałem się z tym dziesiątki razy.

Driv3rrrr:
Jutro dzwonie do gościa, sorry ze dopiero teraz ale młyn w domu i robocie, nie miałem głowy a po 20 nie dzwonie do ludzi których nie znam bo mi głupio jakos (taki mam jakiś schiz). Chyba ze dzwoniłeś to powiedz co i jak

Artek123:
Tak, dzwoniłem... auto na razie jest zarezerwowane dla kogoś do weekendu... Pan prosił, że jak coś dzwonić po weekendzie czy jeszcze jest do sprzedania...
Sprzedający przyznał że auto miało malowany zderzak i prawy błotnik, lampa wymieniona na nową... podobno była to kosmetyczna stłuczka (posiada zdjęcia do wglądu). Auto było sprowadzone przez niego pół roku temu z Niemiec, powód tak szybkiej sprzedaży to chęć wymiany na diesla... z informacji uzyskanych przez sprzedającego - auto w pełni sprawne, brak jakichś niedomagających rzeczy...
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej